پروژه الهیه و فرشته F7 , F8
دسترسی سریع

الهیه و فرشته سپاشهر

پروژه الهیه و فرشته به آدرس مرواریدشهر ، توسط تعاونی مسکن عمران و انصار سپاشهر در ابتدای سال ۱۳۹۹ خریداری شده و عضوگیری و ثبت نام توسط این تعاونی انجام شد.

تعاونی مسکن سپاشهر با دردست ساخت داشتن پروژه های بانک ملی ، دیپلمات ، کامرانیه و سفیر با خرید پروژه الهیه و فرشته اعتماد سرمایه گذاران و مصرف کننده های بسیاری به خود جذب کرده است چرا که پروژه های الهیه و فرشته به صورت نیمه ساخت توسط تعاونی سپاشهر خریداری شده ، که این امر باعث میشود ک خریداران و سرمایه گذاران به لحاظ زمان تحویل این پروژه را با سایر پروژه هایی که روی خاک هستند مقایسه نکنند!

 

 

نحوه خرید و فروش امتیاز پروژه :

تعاونی مسکن سپاشهر این پروژه را به صورت واحد ۶ دانگ و ۳ دانگی عضوگیری و پذیره نویسی کرده است و خرید فروش به صورت پرداخت هزینه امتیاز ( حق عضویت ) + مبلغ واریزی بروز از سمت خریدار به فروشنده انجام میشود.

متراژ آپارتمان ها در برج های الهیه و فرشته:

درپروژه الهیه و فرشته ، ثبت نام بر اساس 140 متر مربع بنای مفید انجام شده است . لازم به ذکر است که متراژ آپارتمان های در حال ساخت ۱۴۲ و ۱۳۴ میباشد .

انتخاب متراژ و طبقه بعد از اتمام نازک کاری و اقساط ، طبق اولویت بندی اعضا ، برحسب زمان پرداخت اقساط و امتیاز بندی اعضا ، انجام میشود . بدین صورت ک اگر اعضا متراژ کمتر یا بیشتر انتخاب کنند ، باتوجه به الویت خود میبایست مابه التفاوت مبلغ ساخت و تراکم را به تعاونی پرداخت یا دریافت کنند.

مشخصات فنی و سایر امکانات پروژه :

پروژه الهیه و‌ فرشته در قالب ۲ برج ۳۱ طبقه هر بلوک مجموعا ۱۵۰ واحد ( ۶ واحد در هر طبقه ) درحال ساخت میباشد.
فضای ورزشی سالن اجتماعات مهد کودک لابی مجلل ۳ لاین اسانسور باربری و نفربر هلی پد پارکینگ مهمان پارکینگ و انباری امکانات این پروژه میباشد.

موقعیت مکانی پروژه الهیه و فرشته :

پروژه الهیه و فرشته در شهرک مسکونی مروارید شهر بعد از دریاچه چیتگر و بازار بزرگ ایران واقع شده است . همچنین این پروژه مابین اتوبان همت-خرازی و همدانی-حکیم قرار گرفته است.
دسترسی فوق العاده این شهرک به اتوبان های اصلی و همچنین دسترسی اسان به ایستگاه مترو وردآورد امکان استفاده حمل و نقل عمومی را برای ساکنین این شهرک فراهم کر‌ده است.

جمع بندی و بررسی کلی پروژه جهت سرمایه گذاری در پروژه :

مهم ترین رکن اعتماد به هر پروژه ای در منطقه ۲۲ ، سازنده پروژه است. که تعاونی مسکن عمران و انصار سپاشهر برند معتبری در عرصه سازندگی در منطقه ۲۲ میباشد.

به عنوان موالفه بعدی میتوان به پیشرفت فیزیکی و مبلغ پیش پرداخت اشاره کرد. همانطور ک گفته شد این پروژه به صورت نیمه ساخت توسط تعاونی سپاشهر خریداری شده است .

تا پایان سال ۱۴۰۰ مجموعا ۱۵ طبقه اسکلت اجرا شده است . لذا مبلغ پرداختی اعضا مشابه مبلغ خرید در پروژه های دیگر ک در مرحله ی شروع کار هستند میباشد . بدین صورت ک اعضا با پرداخت مبلغ یک پروژه تازه استارت شده میتوانند ، در این پروژه نیمه ساخت با پیشرفت فیزیکی قابل توجه ، عضو باشند.

4/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس