پروژه یا برج نارنجستان 3
دسترسی سریع

پروژه نارنجستان ۳ شرکت تعاونی ابنیه آکام

در این مقاله می‌خواهیم در مورد پروژه نارنجستان 3  شرکت تعاونی ابنیه آکام مطالبی را بیان کنیم و شما را با این پروژه آشنا کنیم. این پروژه شامل ساخت یک برج مسکونی است و شامل ۳ بلوک است. این برج در ۱۴ طبقه ساخته می‌شود که شامل ۲ طبقه پارکینگ، یک طبقه لابی و ۱۱ طبقه ساختمان است. اگر شما هم دوست دارید با این پروژه آشنا شوید با ما همراه شوید.

آشنایی با پروژه نارنجستان ۳ شرکت تعاونی ابنیه آکام | توضیحات کلی

پروژه نارنجستان ۳ شرکت تعاونی ابنیه آکام در ۳ برج ۸۸ واحدی و در مجموع ۲۶۴ واحد ساخته می‌شود. متراژ هر واحد ۱۴۹ متر است و در کل دارای ۹ دستگاه آسانسور است. در هر برج ۳ دستگاه آسانسور در نظر گرفته شده است. نوع سازه بتنی است و هر واحد ساختمان در این برج‌ها دارای یک پارکینگ و یک انباری است.

همچنین سالن‌های چند منظوره، سیستم سرمایش و گرمایش مستقل برای هر واحد، سیستم اعلان و اطفای حریق، نورپردازی نما، سالن اجتماعات، درب ضد سرقت برای هر واحد، دارا بودن سوئیت سرایداری در طبقه همکف در هر برج و وجود دوربین مداربسته در فضای مشاع، پارکینگ و محوطه‌ها از ویژگی‌های این برج به شمار می‌رود.

رزومه سازنده نارنجستان 3 :

شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام یکی از قدرتمند ترین تعاونی های مسکن در منطقه 22 میباشد که 3 برج مسکونی دیگر به نام های نارنجستان 1 و 2 و 4 را در این منطقه در دست ساخت دارد . همچنین شنیده ها حاکی از آن است که اخیرا برج نارنجستان 2 تحویل داده شده و بزودی برج نارنجستان 1 نیز تحویل داده خواهد شد .

 

لوکیشن پروژه‌های نارنجستان ۳

پروژه نارنجستان در بزرگراه شهید خرازی قرار دارد و در شهرک گلستان واقع است. از متریال بسیار خوبی در ساخت این پروژه استفاده شده است و لازم به ذکر است که این پروژه مطابق با مقررات ملی ساختمان و اصول ایمنی در حال ساخت است. با توجه به نظارت سختگیرانه مهندسان ناظر در پروژه نارنجستان ۳ ابنیه آکام کیفیت مواد به کار رفته در ساخت و اصول ایمنی آن کاملا مورد تایید است.

قیمت خرید و فروش واحدهای مسکونی پروژه‌های نارنجستان 3

برای اطلاع از قیمت‌های واحدهای مسکونی می‌توانید از املاک منطقه ۲۲ استعلام بگیرید. این سازه در مقایسه با سازه‌های موجود در شهر تهران قیمت بسیار مناسبی دارد و به ویژه برای جوانان بسیار مناسب است. این پروژه در منطقه بسیار مناسبی ساخته شده است و از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است.

امکانات برج‌های نارنجستان ۳

پروژه نارنجستان ۳ شرکت تعاونی ابنیه آکام دارای امکانات مناسبی هستند که در زیر به بیان آ‌ن‌ها پرداختیم.

  • نورپردازی نمای ساختمان
  • دوربین مدار بسته در فضاهای مشاع، پارکینگ و محوطه‌ها
  • درب ضد سرقت برای واحدها
  • دارا بودن سوئیت نگهبانی در لابی هر برج
  • سالن اجتماعات با ابعاد مناسب
  • سیستم آنتن مرکزی
  • سیستم سرمایش و گرمایش مستقل برای هر واحد
  • سیستم اعلان و اطفای حریق

چگونگی خرید و فروش واحدهای پروژه نارنجستان 3 شرکت تعاونی ابنیه آکام

خرید و فروش این واحدها مبتنی بر واریز و امتیاز است و تمام واحدها دفترچه مالکیت دارند. این دفترچه‌ها در دفتر تعاونی ابنیه آکام قابلیت پیگیری دارد و نقل و انتقال آن به صورت قطعی است. همچنین امتیاز این پروژه را می‌توانید به صورت یک و نیم دانگ، سه دانگ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ نیز خریداری کنید.

کلام آخر

یکی از پروژه‌های بسیار خوب در زمینه ساخت و ساز برج‌های مسکونی منطقه ۲۲ پروژه نارنجستان ۳ شرکت تعاونی ابنیه آکام نام دارد که در مجاورت ایران مال و نزدیکی دریاچه چیتگر قرار دارد. با توجه به اینکه آب و هوای این منطقه مانند داخل شهر تهران آلوده نیست برای کسانی‌که مشکلات قلبی دارند و یا درگیر مشکلات تنفسی و آسم هستند بسیار مناسب است.

 همچنین گزینه بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری یا پیشخرید در منطقه 22 محسوب می‌شود و برای سکونت نیز بسیار مناسب است. با توجه به اینکه این برج‌ها دسترسی بسیار نزدیکی به اتوبان خرازی و همت دارند به راحتی می‌توانید از طریق این اتوبان‌ها به مرکز شهر تهران بیایید.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس