پروژه نیکان تعاونی ثمین اجرای دقیق
دسترسی سریع

آشنایی با پروژه مسکونی نیکان؛ معرفی، امتیازات و نحوه خرید

مشخصات پروژه

پروژه نیکان یکی از پروژه‌های مسکونی واقع در منطقه ۲۲ تهران است که ساخت آن توسط تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق انجام می‌گیرد. این پروژه از جمله پروژه‌های بزرگ این منطقه محسوب می‌شود که در موقعیت مکانی ویژه قرار دارد. از لحاظ دسترسی مجموعه‌هایی مانند دریاچه چیتگر، ایران مال مجموعه هزار و یک شب و باغ گیاه شناسی در اطراف این پروژه قرار دارند. نزدیکترین مسیر به پروژه نیکان بزرگراه‌های همت، حکیم ، خرازی و تهران-کرج است که می‌تواند آن را به دیگر مناطق متصل کند.

امکانات پروژه نیکان

 زمین این پروژه به مساحت ۱۹ هزار و ۳۰۰ متر مربع است که در آن واحد‌های مسکونی ۷۰ الی ۱۲۶ متری و واحدهای تجاری ۲۰ الی ۲۸ متر مربعی ساخته خواهد شد. طبق اطلاعات منتشر شده توسط تعاونی ثمین در فاز اول این پروژه ۳ بلوک مورد بهره برداری قرار می‌گیرد که شامل ۹ طبقه مسکونی، چهار طبقه پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی خواهد بود. از مهم‌ترین ویژگی این پروژه قابلیت اخذ وام تا ۳۰۰ میلیون تومان برای واحد ۱۰۰ متری است. امکانات پروژه نیکان برای واحدها شامل شش لاین آسانسور باربر و نفربر برای هر بلوک، سالن بازی کودکان، سالن ورزشی و اجتماعات، کارواش، محوطه‌سازی فضای سبز و امکان خرید پارکینگ مازاد است.

نحوه خرید امتیاز پروژه نیکان

 برای پیش خرید این پروژه باید به برلیان مراجعه کرد. این تعاونی دفترچه مالکیت واحد‌ها را صادر کرده و نقل و انتقال‌ها نیز زیر نظر آن انجام می‌شود. کلیه اعضا بر اساس خوش حسابی و پرداخت به موقع اقساط تا انتهای پروژه می‌توانند طبقه مورد نظر خود را طبق اولویت بندی انتخاب کنند.

مبلغ قرارداد ساخت و نحوه پرداخت پروژه نیکان

شما برای خرید امتیاز نیکان باید در نظر داشته باشید که تمامی امتیاز های این پروژه شامل 100 متر تراکم میباشد که قیمت خرید عضو فروشنده ممکن است با عضوی دیگر متفاوت باشد ولی این موضوع در قیمت این امتیاز به منظور خرید تاثیر گذار نیست.بنا براین در حال حاضر بنا به اینکه در مراحل ابتدایی پروژه هستیم بهتر است در نظر داشته باشید که تفاوت خاصی بین امتیاز های این پروژه وجود ندارد چرا که هنوز تعداد بالایی از اقساط برای ساخت پرداخت نشده است.

مبلغ قرارداد ساخت متری 15 میلیون تومان به صورت علی الحساب (این مقدار بنا به تورم قیمت مصالح و دستمزد ممکن است دچار تغییراتی شود) محاسبه شده است.که به صورت ماهیانه 25 میلیون تومان از اعضا دریافت میگردد.

قیمت امتیاز پروژه نیکان

قیمت امتیاز پروژه نیکان در مهرماه 1402 بنا به معاملات اخیر و البته فایل های فروشنده در بازار ، 1/600/000/000 با در نظر گرفتن آخرین واریزی میباشد.

فایل های ویژه
در این دسته بندی پستی یافت نشد.

 

 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس