پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری
دسترسی سریع

پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری

پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری در منطقه 22، بلوار کوهک، روبروی مجتمع طوبی، ابتدای بلوار علوم فنون واقع شده و یکی از بهترین پروژه های در حال ساخت منطقه است. پروژه هواپیمایی کشوری به دلیل وسعت زمین و مشارکت با سازنده ای خوش نام و همچنین موعد تحویل نزدیک آن، یکی از بهترین فرصت های منطقه برای یک سرمایه گذاری مطمئن و زود بازده به حساب می آید.

پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری به دلیل همجواری با پارک چیتگر و مترو چیتگر و دسترسی آسان به اتوبانهای حکیم و اتوبان کرج دارای آینده ای بسیار عالی می باشد. از آنجا که مجتمع تجاری طوبی و همینطور شهرک 1500 واحدی زیتون در مجاورت این پروژه هستند و همینطور موقعیت خاص محدوده بلوار کوهک که در حال صعود قیمت می باشد، مجموع این عوامل آینده بسیار درخشانی را برای پروژه هواپیمایی کشوری رقم می زند. تمامی واحدهای مجموعه 3 خوابه و 127 متری هستند. کل مجموعه دارای 6 برج 18 طبقه در هر طبقه 6 واحد می باشد. کار پروژه تقریبا به انتها رسیده

هم اکنون هر عضوی که واریزی خود را تکمیل کند اجازه انتخاب واحد دارد. به این صورت که تقریبا نیمی از اعضا واحدهای خود را در طبقات و جهت دلخواه شان انتخاب کرده اند  و مابقی اعضا نیز در شرف انتخاب واحد می باشند.

مزایای پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری :

هر عضو از زمین پروژه قدرالسهم دارد که بصورت سند مشاعی بنام می شود.هزینه ساخت ثابت بوده و در اثر تورم تغییر نخواهد کرد.واحدها دارای پارکینگ و انباری و مشاعات بوده که هزینه آنها جداگانه دریافت نخواهد گردید.در صورت تاخیر در زمان ساخت مشارکت کننده ملزم به پرداخت ضرر و زیان به اعضا می باشد.

ویژگی های مثبت پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری :

۱.هر عضو از زمین پروژه هواپیمایی کشوری سهم می برد که بصورت سند مشاعی بنام می شود .
۲.هزینه ساخت ثابت بوده و در اثر تورم تغییر نخواهد کرد .
۳.واحدها دارای پارکینگ و انباری و مشاعات بوده که هزینه آنها جداگانه دریافت نخواهد گردید

موقعیت مکانی پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری :

پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری به دلیل همجواری با پارک چیتگر و مترو چیتگر و دسترسی آسان به اتوبانهای حکیم و اتوبان کرج دارای آینده ای بسیار عالی می باشد .

متراژ واحد های پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری :

واحدها ۱۲۷ متر و هر طبقه ۶ واحد می باشد. کل مجموعه دارای ۶ برج بوده و چون بصورت مشارکت با سازنده در حال اجرا می باشد

امکانات مجتمع یا پروژه یا برج های مسکونی هواپیمایی کشوری :

سه لاین آسانسور باربر و نفر برسالن اجتماعات سالن ورزشی آنتن مرکزی تلوزیون و ماهواره دربهای ضد سرقت آیفون تصویری سیستم سرمایش و گرمایش چیلر جذبی مرکزیدر هر واحد دارای یک بالکن مناسب و دلباز ساخته شده است.محیطی مناسب جهت بازی کودکان  در محوطه این مجتمع طراحی و ساخته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس