پروژه تجاری مسکونی پاسارگاد 2
دسترسی سریع

پروژه پاسارگاد 2 ، تعاونی مسکن شهید همت

تعاونی مسکن شهید همت ، یکی از تعاونی مسکن های معتبر با رزومه ای درخشان در منطقه ۲۲ ، پس از تحویل پروژه پاسارگاد1 در ضلع شرقی دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس) ، شروع به ساخت پروژه  جدید خود به نام پروژه پاسارگاد 2 کرده است.همچنین این تعاونی جزو تعاونی های زیر مجموعه اتحادیه رسا بوده که در ساخت و بهره برداری برج های پارسیا و آرتمیس و نمونه سپاه مشارکت مستقیم و موثر داشته است.

درباره پروژه

پروژه پاسارگاد 2 دارای 3 بلوک است که هر بلوک دارای 7 طبقه مسکونی و یک طبقه لابی و مشاعات و 3 طبقه منفی پارکینگ و انباری است.

پروژه لوکس تجاری مسکونی پاسارگاد 2

قیمت تراکم و زمین و نحوه عضوگیری پروژه پاسارگاد 2

متری 2.200.000 تومان قیمت تراکم و زمین بوده که در زمان عضوگیری اعضا میبایست این مبلغ را به صورت اقساط مشخص شده در آن زمان پرداخت میکردند.البته باید توجه داشت که این مبلغ قطعی و غیر قابل افزایش است.

واریزی به روز امتیاز پاسارگاد 2

مبلغ واریزی به روز ( تا آبان 1401 ) برای هر عضو 1.135.000.000 تومان است که خریدار میبایست این مبلغ + حق امتیاز را به فروشنده نقدا پرداخت نماید.

قرارداد ساخت پروژه پاسارگاد 2

قبل از هر چیز باید توجه داشت که قرارداد ساخت پروژه به صورت علی الحساب است به گونه ای که در صورت افزایش قیمت مصالح و دستمزد ، به تناسب بخش اجرا نشده پروژه ، قیمت قرارداد ساخت نیز تغییر خواهد کرد که البته در هر صورت خریدار برنده است چرا که اغلب در صورت افزایش قرارداد ساخت ، قیمت اپارتمان آماده نیز تغییر خواهد کرد.همچنین مبلغ قرارداد ساخت در حال حاضر متری 8.500.000 برآورد گردیده است.

قیمت امتیاز پروژه پاسارگاد 2 : (دیماه 1401)

ضمن تلاش شبانه روزی تیم بزرگ برلیان ، باید توجه داشت که قیمت امتیاز قید شده در متن بنا به شرایط نوسانات بازار عرضه و تقاضا میتواند تا حدودی متغیر باشد . لذا در صورت جدیت در امر معامله بهتر است قیمت به روز و دقیق تر را با تماس تلفنی از کارشناسان ما جویا شوید.

قیمت به روز امتیاز ( اسفند 1401 ) : 2.300.000.000 الی 2.800.000.000 تومان

توجه : علت اصلی بازه قیمتی در متن بالا ، رتبه بندی اعضا و مرغوبیت امتیاز و نحوه واریزی عضو تا به امروز و وضعیت بازار عرضه و تقاضا است.

زمان شروع و تاریخ پایان پروژه پاسارگاد 2

زمان شروع پروژه بنا به طولانی شدن مراحل اخذ مجوز ساخت ، سال 1400 بوده که البته تا به امروز ( آبان 1401 ) سرعت ساخت پروژه بسیار بالا بوده به طوری که سفتکاری پروژه در حال اتمام است و بزودی نازک کاری شروع خواهد شد. همچنین به گفته تعاونی مسکن شهید همت ، زمان تحویل پروژه 30 ماهه برآورد شده که بنا به سرعت اجرا در این پروژه ، دور از انتظار نیست.

انتخاب واحد در پروژه پاسارگاد 2

طبق متن اساس نامه تعاونی انتخاب واحد در این پروژه پس از انجام حداقل 80 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه بنا به واریزی ها و رتبه بندی انجام خواهد شد.

برخی از سوابق تعاونی های مسکن هوافضا در منطقه ۲۲ :

-پروژه ی پاسارگاد ۱ در ضلع شمالی دریاچه
-برج ترنج در بلوار کوهک
-شهرک زیتون در بلوار کوهک
-فعالیت در شهرک آسمان ضلع شمال غربی دریاچه
-فعالیت در شهرک پارسیا ضلع شمال دریاچه
-فعالیت در شهرک نمونه و شهید باقری در شمال اتوبان همت
-پروژه شمیم رحمت فاز ۲ و ۳ در بلوار علوم و فنون
-فعالیت در پروژه شهید خرازی در بلوار اردستانی
و …

موقعیت مکانی پروژه

پروژه یا برج پاسارگاد ۲  در موقعیت مکانی بسیار مناسب و به اصطلاح آباد ، در خیابان هوانیروز شهرک گلستان (شهرک راه آهن سابق) قرار دارد.

این شهرک شامل آپارتمان های ۳ طبقه و ۴ طبقه میباشد.از این رو واحد های پروژه مذکور بدون مشرف و دارای چشم اندازی ابدی به سمت شهر میباشند.

در مورد امتیاز پروژه

امتیاز پروژه پاسارگاد ۲ ، شامل ۹۰ متر مسکونی میباشد و همچنین قرارداد ساخت پروژه به صورت علی الحساب میباشد.

خریداران بهنگام خرید میبایست واریزی بروز و مبلغ حق امتیاز را پرداخت کنند که مبلغ واریزی قابل استعلام از تعاونی و قیمت امتیاز معمولا توافقی میباشد.

 در این پروژه بنا به نوسانات بازار قیمت متغیر میباشد.لذا خواهشمند است برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

دسترسی های پروژه

دسترسی بسیار آسان به بزرگراه آزادگان ، اتوبان شهید همت ، اتوبان شهید حکیم ، آزادراه تهران-کرج و اتوبان شهید لشکری
دسترسی به صورت پیاده به ایستگاه اتوبوس و مترو چیتگر
دسترسی سریع به مراکز تجاری ، درمانگاه و …

امکانات پروژه پاسارگاد 2 

هلی پد ، واحد های تجاری ، پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، هلی پد ، سالن اجتماعات ، لابی لوکس و مجلل ، شوتینگ ، آنتن مرکزی و …

متراژ واحد ها

به طور میانگین ۱۰۰ متر میباشد که بهنگام انتخاب واحد ، عضو انتخاب واحد کننده بنا به متراژ نهایی با تعاونی مسکن به نرخ روز قرارداد ساخت تسویه حساب مینماید.

زمان تحویل پروژه پاسارگاد 2 

زمان تکمیل پروژه از سوی تعاونی شهید همت ۳۶ ماه اعلام شده است.

برای اطلاعات تکمیلی در مورد این پروژه و مشاوره رایگان با کارشناسان مسکن بزرگ برلیان تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (2 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس