پروژه یا برج مروارید خیام
دسترسی سریع

پروژه یا برج مروارید خیام

در این مقاله می‌خواهیم در مورد یکی از پروژه‌های لوکس منطقه ۲۲ که پروژه یا برج مروارید خیام نام دارد مطالبی را بیان کنیم. منطقه ۲۲ یکی از منطقه‌های بسیار لوکس و برج نشین تهران است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. نزدیکی به دریاچه چیتگر و قرار گیری در مجاورت رشته کوه‌های البرز یک ویوی ابدی بسیار زیبا برای برج نشینیان این منطقه به همراه دارد. اگر شما هم تمایل دارید با این پروژه آشنا شوید با ما همراه شوید.

توضیحات کلی در مورد پروژه مروارید خیام

پروژه مروارید خیام یک پروژه شخصی ساز است و زیر نظر تعاونی ساخته نمی‌شود. مسئولیت ساخت این برج به عهده یکی از سازندگان به نام منطقه ۲۲ است و در ساخت این برج از بهترین متریال روز بازار استفاده شده است. یکی از مزیت‌هایی که این برج نسبت به سایر برج‌های شخصی ساز منطقه ۲۲ دارد امکان خرید اقساطی واحدها است که توسط سازنده برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

یکی دیگر از مزایای این برج تعهد سازنده به خریدار است که در صورت دیر کرد در تحویل واحد به خریدار اجاره روزانه واحد توسط فروشنده به خریدار پرداخت می‌شود. واحدهای این برج حدود ۱۰۰ متر مربع است و بسیار لوکس طراحی شده است.

مشخصات پروژه یا برج مروارید خیام

این برج دارای ۲۵ طبقه و مسکونی است و هر طبقه آن ۷ واحدی است. سازنده این برج جناب آقای مهندس لالوی است و رزومه کاری ایشان بسیار درخشان است. از کارهای این سازنده می‌توان به پروژه‌های خیام (دور میدان ساحل)، پروژه طلوع (سمت دریاچه)، پروژه تجاری اداری گلستان خیام و پروژه هانا بانک توسعه اشاره کرد.

متراژهای برج‌های مروارید خیام

پروژه مروارید خیام دارای متراژهای مختلفی است و به این شکل هر فردی می‌تواند با توجه به بودجه‌ای که دارد یک واحد را خریداری کند. متراژ واحدهای این برج عبارتند از واحدهای ۹۳ متری (۲ عدد جنوب غربی و جنوب شرقی)، ۹۷ متری شمال غربی، ۱۰۰ متری شمال شرقی، ۱۰۸ متری جنوبی و ۱۰۳ متری ۲ عدد شمالی.

لوکیشن برج مروارید خیام

این برج در منطقه ۲۲ شهر تهران، مروارید شهر، بلوک f9 قرار دارد. این برج دسترسی بسیار خوبی به اتوبان‌‌های شهید همت – غرب، شهید خرازی  اتوبان حکیم دارد. با دوری از مرکز شهر تهران از آلودگی هوای مرکز شهر دور هستید و با داشتن ویوی بسیار زیبای رشته کوه‌های البرز از سکونت خود در این برج‌ها لذت خواهید برد.

امکانات برج خیام

این برج دارای امکانات بسیار زیادی است که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.

  • لابی مجلل
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • آسانسورهای نفربر و باربر از بهترین برند موجود در بازار
  • سیستم اعلان و اطفای حریق
  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • فضای بازی مخصوص کودکان

کلام آخر

پروژه مروارید خیام یکی از پروژه‌های شخصی ساز بسیار لوکس در منطقه ۲۲ تهران است که با داشتن امکان خرید اقساطی واحد‌ها گزینه بسیار مناسبی برای سکونت و سرمایه گذاری یا پیشخرید محسوب می‌شود. این برج با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار ساخته شده است و در طراحی آن تمامی موارد بازهم لحاظ شده است. این برج در برابر زلزله مقاوم است و با نزدیکی به دریاچه چیتگر و مراکز تجاری به نامی چون ایران مال در بین مشتریان بسیار محبوب است.

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس