برج الماس حفاظت ارتش
دسترسی سریع

برج الماس پهنه B چیتگر

در این مقاله می‌خواهیم برج الماس پهنه B چیتگر را به شما معرفی کنیم. این برج که در منطقه ۲۲ قرار گرفته، زیر نظر تعاونی مسکن حفاظت ارتش ساخته شده است. کاربری این برج مسکونی است و در ساخت آن از بهترین متریال موجود در بازار استفاده شده است. اگر شما هم دوست دارید با این برج و امکانات آن بیشتر آشنا شوید با ما همراه شوید.

توضیحات کلی برج الماس پهنه B چیتگر

محل ساخت برج الماس پهنه B چیتگر در بلوار پژوهش و در ضلع غربی دریاچه چیتگر است و در زمره برج‌های لوکس منطقه ۲۲ تهران محسوب می‌شود. ساکنان واحدهای جنوبی و غربی این برج یک ویوی کامل را تجربه می‌کنند و سایر واحدها نیز از ویوی بسیار خوبی برخوردار هستند. این برج در ۴۰ طبقه ساخته شده است و دارای نمای شیشه و فلز است. تعداد واحدهای این برج به طور کلی ۴۳۴ واحد است.

هر طبقه این برج دارای ۸ واحد است و واحدها در متراژ‌های مختلف طراحی و ساخته شده‌اند. متراژهای برج الماس از ۹۰ متری تا ۱۷۵ متری هستند. از این ۴۰ طبقه ۳۲ طبقه مسکونی است و طبقه اول به لابی اختصاص دارد. ۷ طبقه هم پارکینگ برای ساکنان در نظر گرفته شده است. واحدهای این برج به گونه‌ای طراحی شده است که به هیچ وجه مشرف واحدهای دیگر نیستند و این امتیاز بسیار بزرگی است.

لوکیشن برج الماس

این برج در بلوار پژوهش در منطقه ۲۲ قرار دارد و در دسترسی بسیار خوبی به اتوبان‌‌های حکیم و همت -غرب و همچنین اتوبان شهید خرازی دارد. به این شکل ساکنان می‌توانند به راحتی به مرکز شهر تهران دسترسی پیدا کنند.

دور بودن از مرکز تهران و قرار گیری در نزدیکی رشته کوه‌های البرز به ساکنان برج الماس پهنه B چیتگر این امکان را می‌دهد تا از آب و هوای بسیار مطلوبی استفاده کنند. همچنین از ترافیک شهری هم دور هستند و اگر بخواهند به مرکز شهر بیایند می‌توانند از اتوبان‌های نامبرده شده استفاده کنند و به راحتی به تمام نقاط تهران دسترسی پیدا کنند.

همچنین نزدیکی به دریاچه و بوستان جنگلی چیتگر، آبشار تهران، مجتمع تجاری ایران مال و باغ گیاه شناسی ملی از جمله مزایای زندگی در منطقه ۲۲ است.

امکانات برج برج الماس پهنه B چیتگر

برج الماس چیتگر امکانات زیادی برای رفاه حال ساکنین در نظر گرفته است که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم.

  • لابی مجلل
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • سیستم اعلان و اطفای حریق
  • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
  • سالن ورزش
  • سالن اجتماعات
  • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر با ظرفیت بالا و از بهترین برند موجود در بازار

کلام آخر

برج الماس پهنه B چیتگر دارای اسکلت فلزی است که با پیچ و مهره محکم شده است و از این رو در برابر زلزله بسیار مقاوم است. برای اطلاع از قیمت‌های واحدهای این برج می‌توانید از املاک منطقه استعلام بگیرید.

 منطقه ۲۲ یکی از مناطق برج نشین تهران محسوب می‌شود و اگر شما هم قصد سرمایه‌گذاری یا پیش خرید در منطقه 22  یا سکونت در این منطقه را دارید بهتر است در فکر خرید یکی از این واحدها باشید. این منطقه جزو مناطق رو به ‌رشد در تهران محسوب می‌شود و با توجه به اینکه بیشتر ساخت و ساز‌ها در این منطقه به ساخت برج‌های لوکس با امکانات خاص و ویژه اختصاص دارد قیمت واحدهای مسکونی همیشه رو به‌ رشد خواهد بود.

4.7/5 - (4 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس