برج های آرام بیمه سابق
دسترسی سریع

موقعیت مکانی برج های بیمه :

برج های بیمه به لحاظ موقعیت مکانی شرایط بسیار خوبی را داراست و شامل دو برج کاملا مجزا می باشد.
این برج ها در نزدیکی برج های چیتگر منطقه 22 تهران و در ضلع شمال غربی دریاچه واقع شده است.
این موقعیت مکانی و نزدیکی به دریاچه آب و هوای بسیار مطلوبی را برای این برج ها رقم زده و بر مزیت های آن افزوده است.
برج های بیمه همانطور که از اسم آن مشخص است، توسط تعاونی مسکن بیمه مرکزی اجرا شده و در سال 1391 تکمیل و به مالکین تحویل گردید.

مشخصات برج بیمه :

برج های بیمه از 17 طبقه با کاربری مسکونی در هر برج تشکیل شده است. علاوه بر این طبقات 1 طبقه نیز تحت عنوان لابی برج در نظر گرفته شده است.
طبقات مسکونی برج ها به لحاظ طراحی با یکدیگر متفاوت می باشند بطوری که در 10 طبقه اول برج ها 6 واحد مسکونی  و در طبقات 11 تا 14 این برج ها 4 واحد مسکونی در هر طبقه تعریف شده است. در حالی که در طبقات بالاتر تنها 2 واحد را شاهد هستیم.

واحد های این برج ها نیز دارای طراحی و متراژ متفاوتی بوده و از 103 تا 220 متر متغیر می باشند. واحد های 103 تا 118 متر این مجتمع دارای 2 اتاق خواب و واحد های 164 متر دارای 3 اتاق خواب می باشند. اما در متراژ های بالا که در طبقات بالاتر برج ها قرار دارند 4 اتاق خواب طراحی و اجرا شده است.

یکی از ویژگی های متفاوت این برج ها راهروهای بزرگ آن می باشد که موجب‌ فاصله زیاد واحد ها از یکدیگر شده و مزاحمت واحد ها را برای یکدیگر به حداقل رسانده است.

علاوه بر این، برای فضای بین برج ها نیز مشاعات زیادی در نظر گرفته شده که به سبب آن برج ها از محوطه سازی خوبی برخوردار هستند. محوطه برج ها به گونه ای طراحی شده که علاوه بر فضای سبز دارای فضای مناسبی جهت پیاده روی و همچنین نشستن می باشد.

سازه و نما : 

سازه این برج از نوع اسکلت فلزی بوده و برای نمای آن از سیمان پلاستر رنگی استفاده شده است که ظاهر زیبایی به برج های مسکونی بیمه می دهد.
همانطور که ذکر شد این برج ها دارای سند تک برگ بوده و جزو املاک سند دار منطقه می باشد.

امکانات و ویژگی های شاخص برج های بیمه :

یکی از بهترین مزیت هایی که می توان برای برج های بیمه ذکر کرد انضباط و مدیریت بسیار خوب مجموعه می باشد که سبب آرامش برج ها و آسایش ساکنین شده است.

واحد های این برج ها علاوه بر نورگیری مناسب، دارای ویوی جذابی می باشند. بطوری که واحدهای شرقی دارای چشم انداززیبا و بی نظیر دریاچه چیتگر بوده و واحد های جنوبی دارای ویوی زیبای جنگل چیتگر هستند. واحدهای شمالی این مجموعه نیز دارای دید زیبای کوه های البرز می باشند.

امکانات برج بیمه :

لابی زیبا و لابی من 24 ساعته
3 لاین آسانسور2( لاین آن ها نفربر و 1 لاین به صورت پاناروما)
دوربین مداربسته
درب ریموت دار
آیفون تصویری
سرمایش و گرمایش مرکزی
آنتن و ماهواره مرکزی

دسترسی های برج بیمه :

برج های بیمه در طبقات پایین دارای تعدادی واحد تجاری می باشد. این واحد های تجاری بسیار برای ساکنین برج و همچنین برج های اطراف حائز اهمیت است و بخوبی پاسخگوی نیاز روزانه آنها می باشد. همانطور که گفته شد برج های بیمه در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار گرفته و شرایط تفریحی خوبی را دارا است. این نزدیکی علاوه بر چشم انداز پرطرفدار دریاچه در برخی واحد ها، امکان مناسبی جهت تفریح ساکنین به وجود آورده است.

علاوه بر دسترسی به اماکن تفریجی و تجاری، برج های بیمه دسترسی بسیار خوبی به راه های ارتباطی دارد. دسترسی به بزرگراه های همت(خرازی)، حکیم و آزادگان جزو این دسترسی ها بوده و عبور و مرور ساکنین را سهولت بخشیده است.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

به این مطلب امتیاز دهید
خانهواتساپپیامکتماس