پروژه مسکونی ترنج

پروژه ترنج

اگر در گذشته از میدان ساحل یا محله ساحل ( هرچند اتفاقی !)گذر کرده باشید ، احتمالا پروژه ترنج معروف به پروژه دژبان را ملاحظه فرموده اید !

اگر قصد سرمایه گزاری در این پروژه کم نظیر را دارید با ما همراه باشید … 

توضیحات کلی پروژه ترنج دژبان

پروژه ترنج تعاونی مسکن اسکان گستر امید زیر نظر دژبانی ارتش در حال ساخت در میدان ساحل میباشد که دارای 2 بلوک با تعداد طبقات 21 و 11 میباشد.

این پروژه جمعا دارای 272 عضو میباشد که 191 نفر اول در برج در حال ساخت 21 طبقه و رتبه های 191 الی 272 در برج 11 طبقه قرار خواهند گرفت.

از پروژه ترنج به عنوان آخرین پروژه تعاونی ساز دولتی در میدان ساحل یاد میشود که اعتبار سازنده آن از رزومه درخشان 25 ساله در منطقه 22 کاملا پیداست.

سازنده پروژه ترنج :

سازنده این پروژه نامی ، تعاونی مسکن اسکان گستر امید مربوط به دژبانی ارتش میباشد .

رزومه تعاونی قبل از شروع پروژه ترنج :

-شهرک امید دژبان

-برج های سروناز

-برج های C2A و C2B

متراژ آپارتمان های پروژه ترنج :

متراژ آپارتمان های برج اول حدودا از 80 الی 100 میباشد به این صورت که در طبقه اول 10 واحد و در طبقه دوم 8 و طبقات سه به بالا دارای 6 واحد مسکونی میباشند .

در برج دوم آپارتمان های حدودا 110 الی 130 متر ساخته خواهند شد ولی تمامی امتیاز های این پروژه 85 متر مربع میباشد به این صورت که تسویه حساب نهایی در زمان انتخاب واحد و تعیین دقیق متراژ صورت خواهد گرفت.

قرارداد ساخت پروژه ترنج :

قرارداد ساخت پروژه همانند اکثر سایر تعاونی ها به صورت علی الحساب محاسبه خواهد شد. به این صورت که آپارتمان های این پروژه به قیمت تمام شده برای خود تعاونی تحویل اعضا خواهد گرفت که در اصل این حسن بزرگ سرمایه گزاری در این پروژه و امثالهم است .

امتیاز پروژه ترنج :

عضوگیری این پروژه در گذشته به اتمام رسیده لذا در حال حاضر میبایست در این پروژه امتیاز را از اعضای قبلی خریداری نمود.این امتیاز شامل 85 متر مربع میباشد.

 

واریزی و اقساط پروژه ترنج دژبان ارتش :

واریزی به روز حدودی  ( آذر ماه 1401 ) مبلغ 790.000.000 تومان میباشد و اقساط آن به صورت ماهیانه 20.000.000 تومان میباشد.

توجه : چنانچه مبلغ واریزی به روز نباشد تعاونی مسکن از انجام نقل و انتقال ممانعت خواهد کرد لذا در زمان انجام معامله دقت لازم را داشته باشید !

قیمت امتیاز پروژه ترنج :

قیمت امتیاز پروژه ترنج به چند عامل وابسته است که مهم ترین آن رتبه در تعاونی میباشد. از سایر عوامل تاثیر گزار روی قیمت امتیاز این پروژه بازار عرضه و تقاضا است.

ضمن تشکر از همراهی شما ، سعی کرده ایم قیمت های قید شده در متن را به روز نگه داریم ولی بنا به نواسات بازار بهتر است در صورت جدیت برای انجام معامله قیمت دقیق تر را تلفنی از ما استعلام بگیرید.

قیمت امتیاز برج اول ( رتبه های 1 الی 191 ) دیماه 1401 : 1.750.000.000 الی 2.400.000.000

قیمت امتیاز برج دوم ( رتبه های 192 الی 272 ) دیماه 1401 : 1.000.000.000 الی 1.500.000.000

 

تاریخ یا زمان تحویل پروژه ترنج :

زمان تحویل این پروژه سال 1403 برآورد گردیده است .

نحوه و زمان انتخاب واحد در پروژه دژبان :

انتخاب واحد پس از 80 درصد پیشرفت فیزیکی انجام خواهد شد که بر اساس اولویت های اعضا برای انتخاب واحد از آنها دعوت خواهد شد .

نحوه خرید و فروش پروژه دژبان ارتش :

در ابتدا ضمن حضور در دفتر تعاونی از واریزی و رتبه امتیاز مورد معامله استعلام گرفته میشود .

سپس مبایعه نامه فی مابین خریدار و فروشنده تحریر میگردد که در آن تاریخ تسویه حساب و نقل و انتقال در دفترخانه اسناد رسمی و تعاونی مسکن تشریح میگردد.

پس از نقل و انتقال خریدار مالک حقیقی و حقوقی امتیاز میگردد که ضمن پرداخت اقساط آپارتمان را تحویل خواهد گرفت و همچنین در آینده سند تفکیکی به نام خریدار صادر خواهد شد.

پروژه ها

نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

فایل های ویژه

نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

مقالات

نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

4.1/5 - (8 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس