پروژه نیروی زمینی ارتش ، برج های چهارگانه نزاجا
دسترسی سریع

پروژه نیروی زمینی ارتش ، پهنه C شهرک چیتگر

پروژه نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه نزاجا) در پهنه C چیتگر که یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق تهران می باشد قد برافراشته اند. برج های چهارگانه چیتگر نمایانگر الگوی یک زندگی مدرن هستند که در بازار پر رقابت مسکن مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

برج های چهارگانه چیتگر در منطقه 22 تهران قرار داشته و از لاکچری ترین و بلندترین برج های تهران به شمار می روند.  گرچه پهنه c یا نارنجستان میزبان برج های بلند متعددی است اما به جرات می توان گفت این برج های چهارگانه یکی از لوکس ترین برج های منطقه 22 محسوب می شوند.مجموع تعداد طبقات هر کدام از این برج ها 40 طبقه است و توسط پروژه نیرو زمینی ارتش در پهنه C یا نارنجستان چیتگر در حال ساخت می باشند. این برج ها از امکانات منحصربفردی برخوردارند. تماشای دریاچه چیتگر از بلندای این برج ها در دل شب صحنه ای وصف نشدنی و دل انگیز را برای ساکنین به همراه دارد.

ویژگی های اصلی برج های چهارگانه پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C چیتگر

اگر بخواهیم در رابطه با ویژگی ها و امکانات برج های پروژه نیروی زمینی ارتش پهنه C چیتگر صحبت کنیم یک سر و گردن از بسیاری برج های سطح کشور و خارج کشور بالاتر است. با خرید امتیاز پروژه نیرو زمینی ارتش پهنه C می توانید زندگی لوکس در محیطی آرامش بخش و بسیار زیبا را تجربه کنید. این برج های چهارگانه از سمت جنوب در نزدیکی باغ ملی گیاه شناسی قرار دارند که یکی از بزرگترین باغات گیاه شناسی خاورمیانه و یکی از 10 باغ برتر در کل دنیا محسوب می شود.

باغ گیاه شناسی و تاثیرات مثبت آن روی پروژه

وجود باغ گیاه شناسی در کنار پروژه نیروی زمینی ارتش باعث می شود تا هر روز بتوانید از چشم اندازی فوق العاده زیبا و مناظر سرسبز لذت ببرید و اوقات فراموش نشدنی را در کنار خانواده تجربه کنید. این تنها بخش کوچکی از مزایای خرید امتیاز پروژه نیرو زمینی ارتش پهنه C چیتگر است.

پیاده روی تا شهر بازی هزار و یک شهر

در سمت شمال این پروژه اتوبان همت و شهربازی هزار و یک شهر قرار دارد که یکی از بزرگترین شهربازی ها در خاورمیانه است و دارای مجهزترین امکانات تفریحی است. علاوه بر این، طراحی و ساخت این برج ها بسیار با کیفیت بوده و از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت این مجتمع مسکونی استفاده شده است.

نیروی زمینی ارتش

چشم انداز به دریاچه در پروژه نزاجا

در ضلع شرقی این پروژه، دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس و مجتمع تجاری اداری ارتیمس قرار دارند.  در ضلع غربی نیز پروژه تعاونی مسکن بتاجا و بیمارستان تات قرار دارد. بلوک نارنج 1 ویوی کامل به دریاچه چیتگر دارد و در هر طبقه ای که ساکن باشید می توانید از مناظر زیبای دریاچه چیتگر لذت ببرید.

این مجموعه مسکونی از نظر موقعیت مکانی دارای شرایط فوق العاده ایده آلی است و از نظر نزدیکی به باغ گیاه شناسی ملی ایران، شهربازی هزار و یک شهر، دریاچه چیتگر و بیمارستان ها، مدارس و مجتمع های تجاری ارزش اقتصادی بالایی دارد. برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در بازار مسکن را دارند یک فرصت طلایی و ارزشمند به شمار می رود.

هدف مدیران شهری از ساخت پروژه نیروی زمینی ارتش این است که منطقه 22 را به قطب گردشگری کشور تبدیل نمایند. جای تعجب نیست که در آینده نه چندان دور این برج های چهارگانه  به یکی از نمادهای اصلی منطقه 22 و شهر تهران تبدیل شوند و گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کنند.

سازنده برج های چهارگانه نزاجا

سازنده برجهای چهارگانه پهنه نارنجستان ، تعاونی مسکن کارکنان سپهر اداره مهندسی نزاجا است. این تعاونی به علت داشتن پشتوانه محکم و قوی به نام بتاجا در زمره پروژه های فوق العاده معتبر منطقه است.

امکانات رفاهی برج های چهارگانه پهنه c

امکانات بی نظیر این پروژه عبارتند از :

 • لابی بسیار بزرگ و مجلل 24 ساعته
 • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
 • مانیتورنگ هوشمند
 • دوربین مدار بسته
 • سیستم هشدار
 • سیستم اعلان حریق
 • سال اجتماعات
 • جایگاه فرود هلیکوپتر
 • خروج اضطراری
 • چیلر
 • آشپرخانه mdf
 • دسترسی به ایستگاه مترو و سایر وسایل حمل و نقل
 • آنتن مرکزی
 • جارو برقی مرکزی
 • هشت خط اسانسور
 • سالن ورزشی
 • خشکشویی
 • سیستم شوتینگ زباله
 • انباری و پارکینگ

نزدیک ترین مراکز تفریحی و تجاری به این پروژه

با سکونت در این برج ها می توانید براحتی به بهترین مراکز درمانی، تفریحی و تجاری دسترسی داشته باشید.

رفاه و امنیت در سطح جهانی 

در کلاس جهانی پروژه برج های چهارگانه نیرو زمینی ارتش از نظر موقعیت مکانی در نوع خود بی نظیر است و از امکانات تفریحی، تجاری و رفاهی بسیار متنوعی برخوردار می باشد. بطور کلی می توان گفت کلیه نیازهای ساکنین با هر سلیقه ای را برطرف می سازد.

موقعیت مکانی برج های چهارگانه پهنه C

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، ضلع غربی دریاچه چیتگر ( دریاچه شهدای خلیج فارس)، بین تقاطع اتوبان حکیم و بلوار پژوهش، شهرک امام رضا (چیتگر)، پهنه c یا نارنجستان، برج های چهارگانه نیروی زمینی ارتش 

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به پروژه نیروی زمینی ارتش

در میان ویژگی‌ها و مزایای بی‌شمار این پروژه، نزدیک بودن دو ایستگاه مترو چیتگر و ایران خودرو نیز یک مزیت مهم برای این پروژه محسوب می‌شود.

تعداد و متراژ واحدها پروژه نیروی زمینی ارتش

تعداد طبقات مسکونی این برجها 33 طبقه است و در هر طبقه 14 واحد وجود دارد که عبارتند از :

2 واحد 93 متری (یک خوابه) در هر طبقه و 4 واحد از هریک از متراژهای 110 (دوخوابه) ، 121 (دوخوابه) و 135 (سه خوابه)

پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C  چیتگر، در مجموع دارای 1260 واحد است که 66 واحد آن 93 متری، 132 واحد آن 110 متری، 132 واحد آن 121 متری و 132 واحد آن 135 متری است. این نکته نیز قابل ذکر است که در زمان انتخاب واحدهای این پروژه، متراژ واحدها به دلیل اضافه شدن تراس دستخوش تغییر می‌شوند. تغییرات به این صورت است که متراژ واحدهای 93 متری به 97، واحدهای 110 به 121، واحدهای 121 به 141 و واحدهای 135 متری به 148 تبدیل می‌شوند. هزینه مربوط به اضافه شدن تراس نیز به مبلغ حدود 10 میلیون تومان با مالکان محاسبه خواهد شد. 

تمامی واحدهای مذکور دارای دفترچه مالکیت بوده و قابلیت نقل و انتقال دارند.

وضعیت و زمان تحویل پروژه نیروی زمینی ارتش

این برج ها با نام نارنج 1، نارنج 2 و … نامگذاری شده اند. برج های نارنج 7 و 2 رو به اتمام بوده و در مرحله اتمام نما و امور مربوط به تاسیسات و برق می باشند. برج نارنج 1 در حال حاضر در مرحله اتمام اسکلت بندی قرار دارد و ساخت برج نارنج 8 در مرحله اجرای اسکت و سقف است. توصیه می کنیم قبل از پیش خرید حتما از برج های نیرو زمینی ارتش دیدن کنید و امکانات بی نظیر، آب و هوای پاک و چشم انداز زیبای دریاچه لذت ببرید.

زمان تحویل برج‌های پروژه نیروی زمینی ارتش

به طور دقیق‌تر، زمان تحویل این پروژه به شرح زیر است:

• زمان تحویل برج اول یا نارنج 7 یک‌ونیم الی دو سال از سال 1401 است.

• زمان تحویل برج دوم یا نارنج 2 به مدت دو‌ونیم الی سه سال ازسال 1401 است.

• زمان تحویل برج سوم یا نارنج یک به مدت سه سال بعد از سال 1401 تخمین زده شده است. 

• برج چهارم یا نارنج 8 نیز سه سال بعد از سال 1401 به مالکان خود تحویل داده می‌شود. 

 

مراکز مهم علمی و پژوهشی نزدیک به پروژه نیروی زمینی ارتش

پروژه نیروی زمینی ارتش به دلیل موقعیت مکانی که دارد به مراکز مهم مختلفی مثل مراکز علمی و پژوهشی نزدیک است که از مزایای آن محسوب می‌شود. این مراکز علمی عبارت‌اند از: 

• پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

• مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران

• پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران 

• پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران 

• دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس

قیمت و نحوه خرید و فروش و اقساط پروژه نیرو زمینی ارتش

واحدهای پروژه نیرو زمینی ارتش بسیار شیک و لوکس می باشند و از امکانات رفاهی مختلفی برخوردارند.  این واحدها از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند و می توان با هر بودجه ای آنها را خریداری کرد.ما تیم برلیان سعی کرده ایم با تفکیک برج های این پروژه ، جزییات دقیق تر و به روز در اختیاز شما عزیزان همراه قرار دهیم.

تعاونی سازنده برج های چهارگانه ؟

تعاونی مسکن سپهر اداره مهندسی

پروژه نیروی زمینی ارتش در کجا قرار دارد ؟

برج های چهارگانه نزاجا در پهنه C شهرک چیتگر واقع شده اند

4.9/5 - (64 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس