پروژه تجاری مسکونی پاسارگاد 2

پروژه پاسارگاد 2 ، تعاونی مسکن شهید همت

تعاونی مسکن شهید همت ، یکی از تعاونی مسکن های معتبر با رزومه ای درخشان در منطقه ۲۲ ، پس از تحویل پروژه پاسارگاد1 در ضلع شرقی دریاچه چیتگر (شهدای خلیج فارس) ، شروع به ساخت پروژه  جدید خود به نام پروژه پاسارگاد 2 کرده است.همچنین این تعاونی جزو تعاونی های زیر مجموعه اتحادیه رسا بوده که در ساخت و بهره برداری برج های پارسیا و آرتمیس و نمونه سپاه مشارکت مستقیم و موثر داشته است.

درباره پروژه :

پروژه پاسارگاد 2 دارای 3 بلوک است که هر بلوک دارای 7 طبقه مسکونی و یک طبقه لابی و مشاعات و 3 طبقه منفی پارکینگ و انباری است.

پروژه لوکس تجاری مسکونی پاسارگاد 2

قیمت تراکم و زمین و نحوه عضوگیری پروژه پاسارگاد 2 :

متری 2.200.000 تومان قیمت تراکم و زمین بوده که در زمان عضوگیری اعضا میبایست این مبلغ را به صورت اقساط مشخص شده در آن زمان پرداخت میکردند.البته باید توجه داشت که این مبلغ قطعی و غیر قابل افزایش است.

واریزی به روز امتیاز پاسارگاد 2 :

مبلغ واریزی به روز ( تا آبان 1401 ) برای هر عضو 1.135.000.000 تومان است که خریدار میبایست این مبلغ + حق امتیاز را به فروشنده نقدا پرداخت نماید.

قرارداد ساخت پروژه پاسارگاد 2 :

قبل از هر چیز باید توجه داشت که قرارداد ساخت پروژه به صورت علی الحساب است به گونه ای که در صورت افزایش قیمت مصالح و دستمزد ، به تناسب بخش اجرا نشده پروژه ، قیمت قرارداد ساخت نیز تغییر خواهد کرد که البته در هر صورت خریدار برنده است چرا که اغلب در صورت افزایش قرارداد ساخت ، قیمت اپارتمان آماده نیز تغییر خواهد کرد.همچنین مبلغ قرارداد ساخت در حال حاضر متری 8.500.000 برآورد گردیده است.

قیمت امتیاز پروژه پاسارگاد 2 : (دیماه 1401)

ضمن تلاش شبانه روزی تیم بزرگ برلیان ، باید توجه داشت که قیمت امتیاز قید شده در متن بنا به شرایط نوسانات بازار عرضه و تقاضا میتواند تا حدودی متغیر باشد . لذا در صورت جدیت در امر معامله بهتر است قیمت به روز و دقیق تر را با تماس تلفنی از کارشناسان ما جویا شوید.

قیمت به روز امتیاز ( آبان 1401 ) : 1.500.000.000 الی 1.800.000.000 تومان

توجه : علت اصلی بازه قیمتی در متن بالا ، رتبه بندی اعضا و مرغوبیت امتیاز و نحوه واریزی عضو تا به امروز و وضعیت بازار عرضه و تقاضا است.

زمان شروع و تاریخ پایان پروژه پاسارگاد 2 :

زمان شروع پروژه بنا به طولانی شدن مراحل اخذ مجوز ساخت ، سال 1400 بوده که البته تا به امروز ( آبان 1401 ) سرعت ساخت پروژه بسیار بالا بوده به طوری که سفتکاری پروژه در حال اتمام است و بزودی نازک کاری شروع خواهد شد. همچنین به گفته تعاونی مسکن شهید همت ، زمان تحویل پروژه 30 ماهه برآورد شده که بنا به سرعت اجرا در این پروژه ، دور از انتظار نیست.

انتخاب واحد در پروژه پاسارگاد 2 :

طبق متن اساس نامه تعاونی انتخاب واحد در این پروژه پس از انجام حداقل 80 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه بنا به واریزی ها و رتبه بندی انجام خواهد شد.

برخی از سوابق تعاونی های مسکن هوافضا در منطقه ۲۲ :

-پروژه ی پاسارگاد ۱ در ضلع شمالی دریاچه
-برج ترنج در بلوار کوهک
-شهرک زیتون در بلوار کوهک
-فعالیت در شهرک آسمان ضلع شمال غربی دریاچه
-فعالیت در شهرک پارسیا ضلع شمال دریاچه
-فعالیت در شهرک نمونه و شهید باقری در شمال اتوبان همت
-پروژه شمیم رحمت فاز ۲ و ۳ در بلوار علوم و فنون
-فعالیت در پروژه شهید خرازی در بلوار اردستانی
و …

موقعیت مکانی پروژه:

پروژه یا برج پاسارگاد ۲  در موقعیت مکانی بسیار مناسب و به اصطلاح آباد ، در خیابان هوانیروز شهرک گلستان (شهرک راه آهن سابق) قرار دارد.

این شهرک شامل آپارتمان های ۳ طبقه و ۴ طبقه میباشد.از این رو واحد های پروژه مذکور بدون مشرف و دارای چشم اندازی ابدی به سمت شهر میباشند.

در مورد امتیاز پروژه:

امتیاز پروژه پاسارگاد ۲ ، شامل ۹۰ متر مسکونی میباشد و همچنین قرارداد ساخت پروژه به صورت علی الحساب میباشد.

خریداران بهنگام خرید میبایست واریزی بروز و مبلغ حق امتیاز را پرداخت کنند که مبلغ واریزی قابل استعلام از تعاونی و قیمت امتیاز معمولا توافقی میباشد.

 در این پروژه بنا به نوسانات بازار قیمت متغیر میباشد.لذا خواهشمند است برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

دسترسی های پروژه:

دسترسی بسیار آسان به بزرگراه آزادگان ، اتوبان شهید همت ، اتوبان شهید حکیم ، آزادراه تهران-کرج و اتوبان شهید لشکری
دسترسی به صورت پیاده به ایستگاه اتوبوس و مترو چیتگر
دسترسی سریع به مراکز تجاری ، درمانگاه و …

امکانات پروژه پاسارگاد 2 :

هلی پد ، واحد های تجاری ، پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، هلی پد ، سالن اجتماعات ، لابی لوکس و مجلل ، شوتینگ ، آنتن مرکزی و …

متراژ واحد ها :

به طور میانگین ۱۰۰ متر میباشد که بهنگام انتخاب واحد ، عضو انتخاب واحد کننده بنا به متراژ نهایی با تعاونی مسکن به نرخ روز قرارداد ساخت تسویه حساب مینماید.

زمان تحویل پروژه پاسارگاد 2 :

زمان تکمیل پروژه از سوی تعاونی شهید همت ۳۶ ماه اعلام شده است.

برای اطلاعات تکمیلی در مورد این پروژه و مشاوره رایگان با کارشناسان مسکن بزرگ برلیان تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (2 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس