پروژه یا برج های تجاری اداری آرتمیس
دسترسی سریع

پروژه یا برج های تجاری اداری آرتمیس

پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس به عنوان یک پروژه ملی و فرامنطقه ای در زمینی به مساحت قریب به ۳۱ هزار متر مربع و با زیربنایی حدود ۳۶۵ هزار متر مربع در ساحل شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. این پروژه دارای شش برج، شامل هفت طبقه پارکینگ منفی یکپارچه به ظزفیت ۵۰۰۰ خودرو می‌ باشد.

در حال حاضر پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس به عنوان فرصت سرمایه گذاری و خرید با ارزش افزوده بالا تعریف شده که با بهره مندی از ساز و کار سهام متری، بستری مناسب برای سرمایه های خرد در پروژه ای ملی و فرامنطقه ای را فراهم کرده است.

ساخت پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس، به عنوان پروژه ای بین المللی و در کلاس A+ و با برنامه ریزی ایجاد ارزش افزوده حداکثری، برآورد گردیده است.

مشخصات کامل پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس :

پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس در زمینی به مساحت ۳۰ هزار و ۳۸۸ و با زیربنای ۳۶۵ هزار مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را در ذهن تداعی می کند. این طراحی با توجه به همخوانی گویا و دلپذیری که با دریاچه مقابل مجتمع دارد، اثری طولانی مدت در ذهن بیننده داشته و از خاطرش محو نخواهد شد.

پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می باشد. هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند. برای هر بلوک نیز هفت طبقهپارکینگ در نظر گرفته شده که مجموعا گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.

بلندترین برج پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس ۳۲ طبقه و کوتاه ترین برج آن ۲۵ طبقه (با احتساب ۷ طبقه پارکینگ) است که قرارگیری برج‌های مذکور به صورات یگپارچه، ساختار کلی آرتمیس را شکل می‌دهد.تمامی برج ها به یکدیگر متصل بوده و به صورت یکپارچه، مجتمع را تشکیل می دهند.

با توجه به قرار داشتن پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس در منطقه ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای “تجارت توام با تفریح” است. بنابراین تمام مولفه ها در خدمت هدف کلی طرح هستند تا نتیجه نهایی منطبق با نیازها و خواست های یک منطقه گردشگری باشد و علاوه بر کارکرد اقتصادی، رفاه، نشاط و سرگرمی را نیز در خود داشته باشد.

پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس به 5 بلوک (6برج) تقسیم بندی میشود :

بلوکT1

650 پارکینگ 8871.7 متر مربع واحد تجاری و رستوران 27واحد 7215/44 متر مربع اداری در 49 واحد

بلوک T2

این بلوک از دو برج تشکیل شده  ۱۰۷۸ واحد پارکینگ ۱۱۵۷۴۲۹ متر مربع تجاری در ۱۸۰ واحد ۱۸۹۸۸۸۳ متر مربع اداری ۱۵۴ واحد ۲۲۳۱٫۹۳ مترمربع فرهنگی

بلوک T3

۸۱۲ واحد پارکینگ 10367/06  متر مربع تجاری در 111 واحد ؛ 9205/8 متر مربع اداری در 140 واحد788/79 مترمربع فرهنگی

بلوک T۴

۴۳۷ واحد پارکینگ ۴۹۴۷۴۸ متر مربع تجاری در ۹۳ واحد ۷۵۴۷۸ متر مربع اداری در ۱۰۲ واحد ۱۶۹۴ فرهنگی

بلوک T5

۶۵۷ واحد پارکینگ ۸۱۴۸۹ متر مربع تجاری در ۱۳۰ واحد ۲۲۶۲ متر مربع رستوران و کافی شاپ در ۱۰ واحد ۷۳۶ متر مربع واحد سونا و ماساژ متر مربع اداری در ۵۷ واحد ۱۲۲۹۲ / ۹۳

امکانات و خدمات پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس :

تاکسی هوایی، مرکز همایش‌ های بین المللی، سینما، شهربازی، هایپر مارکت، مجموعه های ورزشی (استخر، سونا و بدن سازی)، فودکورت، رستوران های بین المللی متنوع و VIP با بهره مندی از چشم انداز دریاچه و … .

فعالیت تاکسی هوایی همزمان با بهره برداری پروژه و برای اولین بار در کشور جهت پذیرایی از مهمانان خارجی در لابی های VIP طبقات فوقانی می باشد که با هلیکوپتر به برج های تجاری و اداری آرتمیس وارد خواهند شد.

موقعیت پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس :

پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس در بخش مرکزی منطقه ۲۲ و در بهترین نقطه از حاشیه دریاچه چیتگر و در بافتی نو از شهر که مبتنی بر اصول شهرسازی ساخته شده، قرار دارد. شرایط ممتاز فیزیکی، زیست محیطی، تفریحی، اقتصادی و قرار داشتن در محور چهارباغ، موقعیت ویژه جغرافیایی را برای این پروژه تجاری، اداری ایجاد کرده است.

مزایای منحصر به فرد پروژه یا برج های اداری تجاری آرتمیس در دریاچه چیتگر :

چشم انداز بی نظیر دریاچه خیلج فارس (دریاچه چیتگر)
بهره گیری از طراوت و مناظر زیبای پارک جنگلی چیتگر
قرار گیری در کانون جمعیتی گردشگری
قابلیت استفاده از هلی پد و پیش بینی تاکسی هوایی و خدمات VIP  برای مهمانان برج آرتمیس.

5/5 - (3 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس