مشاهده بیشتر ملک

پیش خرید کردن آپارتمان یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در حوضه ملک است ، که هم در تورم احتمالی ملکها در پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 سهیم خواهید بود و هم آپارتمان شما در موعد تحویل نوساز خواهد بود ، البته پیش خرید معتبر.

پیشفروش آپارتمان در منطقه 22

گروه مشاورین املاک برلیان با کادری مجرب و حرفه ای در حوضه پیش خرید و یا پیش فروش آپارتمان های در حال ساخت در ناحیه دریاچه چیتگر و در کل منطقه 22 شهرداری تهران ، در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد تا با ارائه مشاوره حرفه ای و البته صادقانه در خدمت شما عزیزان باشید.

این گروه به شما بشارت میدهد که معتبرترین و بهترین پروژه های منطقه 22 را که غالبا سازنده آنها ارتش یا سپاه میباشتد ، را به مهندسی ترین شکل ممکن همراه با ارائه پیشینه یا رزومه آن شرکت یا تعاونی مسکن و همچنین بازدید میدانی از پروژه ، به شما ارائه خواهد داد .

کافی است با مشاورین املاک برلیان تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین ها و معتبر ترین پیش خرید ها را به نسبت بودجه و البته با مرتفع کردن سطح توقع شما عزیزان ، به شما ارائه دهند.

ما به شما تمام هر آنچه از پیش خرید باید بدانید ، با کمال میل توضیح خواهیم داد و تصمیم یا انتخاب را به عهده شما مشتری گرامی میگذاریم تا با مشورت با خانواده و البته توکل به ایزد منان بتوانیم در کنار هم برای شما بهترین سرمایه گذاری در بهترین منطقه تهران که در حال تبدیل شدن به قطب گردشگری – تجاری ایران میباشد ، را انجام دهیم.

با ما در تماس باشید …