پیش فروش در منطقه ۲۲ چیتگر

منطقه ۲۲ چیتگر
دسترسی سریع

پیش فروش آپارتمان در منطقه ۲۲  چیتگر

پیش فروش یا پیش خرید در چیتگر  یا منطقه ۲۲ شهرداری تهران ، گامی بزرگ و موثر برای صاحب خانه شدن و کانون توجه سرمایه گذاری در مسکن

پیش فروش های آپارتمان مسکونی با شرایط ایده آل در بهترین محله های منطقه 22

چرا پیش خرید کنیم ؟

پیش خرید کردن آپارتمان یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در حوضه ملک است ، که هم در تورم احتمالی ملکها در پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 سهیم خواهید بود و هم آپارتمان شما در موعد تحویل نوساز خواهد بود ، البته پیش خرید معتبر.

پیش فروش / خرید ارزان در دریاچه چیتگر منطقه ۲۲

 منطقه 22  معروف به چیتگر و یا همان دریاچه (!) در چند سال اخیر نشان داده که با مبالغ کم و به صورت اقساط با سرمایه گذاری کردن در پروژه های معتبر میتوان منطقه ۲۲ صاحبخانه شد.

پروژه هایی گوناگون با شرایط پرداخت های مختلف اعم از پیش فروش های قطعی و یا اقساطی و علی الحساب

انواع سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ چیتگر

1-سرمایه گذاری از طریق خرید آپارتمان های آماده منطقه ۲۲ 

 2-پیش خرید یا خرید امتیاز از تعاونی های مسکن معتبر منطقه 22

چرا در چیتگر منطقه ۲۲ پیش خرید کردن بهتر از خرید کردن است ؟

چنانچه شما سرمایه گذار محترم فعلا قصد سکونت و یا بهره برداری از مورد معامله را ندارید ، و صرفا قصد شما سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 میباشد ، بهتر است این موضوع را با کارشناسان مسکن برلیان در میان بگذارید تا ما بهترین پیشنهادات به منظور سرمایه گذاری ملکی یا پیش خرید آپارتمان در پروژه های معتبر منطقه 22 را با شما عزیزان در میان بگذاریم.چرا که به عقیده شخصی بنده ، اوج رشد و اوج قیمت آپارتمان ها در منطقه 22 پس از راه اندازی کامل مراکز تجاری و توریستی و گردشگری در منطقه 22 ( حدود 5 الی 7 سال آینده )میباشد.بدیهی است در آن زمان هرچه مورد سرمایه گذاری ملکی شما ، نوساز تر باشد ، قاعدتا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. این موضوع به این معنی است که شما با این کار میتوانید حداکثر سود را در سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 داشته باشید.

پیش فروش واحد آپارتمان در چیتگر

پیشرفت یا ارزش افزوده منطقه 22 یا چیتگر در پیش خرید به حدی بالاست که میتوان گفت همگی ما در اطرافیانمان کسی یا کسانی را میشناسیم که با پیش خرید در یک پروژه معتبر ، سرمایه خودشان را چند برابر کرده اند.
 

چرا در چیتگر پیش خرید کنیم ؟ چرا پیش فروش های منطقه ۲۲ ؟

دلیل اصلی این امر تعاونی ساز بودن پروژه های منطقه 22 یا همان چیتگر است . به این صورت که قیمت آپارتمان پیشخریداری شده بنا به این که توسط تعاونی در حال ساخت است ، به قیمت تمام شده و معمولا بدون ارزش افزوده تحویل شما خواهد شد.همچنین از سایر دلایل موثر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

میزان تقاضا بالا به نسبت عرضه در پیش فروش های چیتگر

سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 موضوعی است که اخیرا ، طی 10 سال گذشته در کانون توجه اکثر سرمایه گذاران ملکی در تهران بوده و هست که در این مقاله به دلایل افزایش تعداد سرمایه گذاران ملکی و راه های سرمایه گذاری ملکی در پروژه های معتبر منطقه 22 خواهیم پرداخت. 

تاثیر جاذبه های منحصر به فرد منطقه ۲۲ در رشد قیمت پیش فروش های چیتگر

از جمله دلایل رشد قیمت ملک و افزایش سرمایه گذاران ملکی در منطقه 22 میتوان به دریاچه چیتگر ( شهدای خلیج فارس ) ، باغ و موزه گیاه شناسی ملی ایران ، ایرانمال یا بازار بزرگ ایران و سایر مراکز تفریحی – تجاری دیگر از قبیل رزمال و آبشار تهران و غیره پرداخت .

 چشم اندازهای منحصر به فرد و دسترسی های این منطقه

همچنین چشم انداز منحصر بفرد و دسترسی های عالی به شاهراه هایی همچون اتوبان شهید همت ( شهید خرازی ) ، اتوبان حکیم ( شهید همدانی ) و اتوبان تهران – کرج از جمله دلایل افزایش قیمت ملک در منطقه 22 و جذب حداکثر سرمایه گذاران ملکی در این منطقه میباشد.

امکان فروش امتیاز قبل از تحویل

کسی که امتیازی را در پروژه ای از تعاونی مسکن خریداری مینماید تقریبا همیشه میتواند امتیاز خود را به غیر واگذار کند و این امر در تعاونی مسکن نیز قابل تایید و امضا خواهد بود.فقط در برخی پروژه ها بنا به سیاست کلی آن تعاونی به خصوص ، در یک بازه زمانی مشخص امکان نقل و انتقال وجود ندارد.

همین مساله فروش قبل از تحویل باعث شده که شما عزیزان بتوانید سرمایه گذاری در بازه زمانی کوتاه مدت و فروش قبل از تحویل را با بازده ای بالا تجربه کنید.

چگونه در منطقه ۲۲ چیتگر پیش خرید کنیم ؟

در ابتدا میبایست با ما تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان تلفنی ، پروژه هایی که با شرایط شما ( نحوه پرداخت و یا بودجه ، زمان تحویل و ….) سازگار هستند را به شما معرفی کنیم.

سپس با قرار وقت قبلی برای بازدید از پروژه و دیدن نقشه ها یا پلان پروژه ها در دفتر املاک برلیان حاضر می شوید.

سپس ضمن حضور شخص خریدار در دفتر تعاونی مسکن مربوطه ، استعلام مواردی اعم از واریزی فروشنده یا داشتن جریمه یا میزان مبلغ جریمه و در بعضی پروژه ها رتبه فروشنده را استعلام میگیریم.

حالا ضمن تنظیم مبایعه نامه بین شما و فروشنده  ، نحوه پرداخت و زمان نقل و انتقال مالکیت را مشخص میکنیم .

پیش خرید در برج های شخصی ساز منطقه 22 یا چیتگر

امروزه با توجه به افزایش قیمت ملک در منطقه 22 تهران و تمایل افراد برای خرید آپارتمان­های مدرن، پیش خرید در برج های شخصی ساز منطقه 22 یا چیتگر یکی از بهترین راه­ها برای خرید ملک محسوب می­شود. اگر تاکنون به دریاچه چیتگر رفته باشید، به­ طور حتم با دیدن برج­های بلند مرتبه این منطقه که دارای نورپردازی­های بسیار چشم‌نوازی هستند خرید یک واحد از این آپارتمان‌ها ذهن شما را به ­خود مشغول نموده ­است.

پیش­فروش آپارتمان شخصی ساز در منطقه 22

پیش­فروش آپارتمان در منطقه 22 از بهترین روش­ها برای سرمایه­ گذاری و خرید مسکن با قیمت مناسب محسوب می­گردد. منطقه چیتگر به ­دلیل آب­ و­ هوای مناسب، جمعیت بسیارکم و آپارتمان­های نوساز با متریال­های پیشرفته گزینه­ مناسبی برای خرید ملک است. یکی از شرایط ویژه­ای که در این منطقه برای خریداران فراهم شده، پیش­ فروش آپارتمان بوده که دارای مزایای زیر است:

  • خرید آپارتمان با مبلغ حداقل 40درصد کمتر از نرخ­روز.
  • پرداخت مبلغ ملک به ­صورت اقساطی یا تدریجی.
  • امکان انتخاب آپارتمان متناسب با سلیقه افراد، به جهت وجود پروژه ­های گوناگون.
  • شرایط انتخاب ملک از پروژه ­های نزدیک ­به تحویل یا بلند­مدت.

با افزایش تمایل افراد برای خرید آپارتمان­های پیش­فروش در منطقه 22 علاوه بر شرکت­های تعاونی، شرکت­های خصوصی نیز اقدام­ به ­ساخت مسکن در این منطقه کرده­اند. لذا در ادامه به بررسی ویژگی­های پیش­خرید در برج­های شخصی­ساز چیتگر می­پردازیم.

مزایای پیش­فروش در برج­های شخصی ­ساز

ورود شرکت­های خصوصی در منطقه چیتگر منجر ­به افزایش کیفیت ساخت­و­ساز و توسعه منطقه 22 شده ­است. این عوامل سبب ورود پروژه­های بزرگ تجاری شده که­ برخی از آن­ها جاذبه­ های گردشگردی محسوب می­شوند. علاوه­بر موارد ذکرشده پیش­فروش برج­های شخصی­ساز دارای مزایای زیر است:

  • در این پروژه‌ها معمولا مبلغ ­نهایی ملک در ابتدای قرارداد به ­اطلاع خریدار می‌رسد و افزایش قیمتی در پایان­کار وجود ندارد.
  • شماره طبقه و واحد در همان ابتدای قرارداد تعیین می­شود.
  • برج­های شخصی­ساز دارای امکانات رفاهی مانند استخر، سونا، جکوزی، اتاق کنفرانس، لابی مجلل، سیستم­های امینتی و اطفاء حریق پیشرفته، روف گاردن و غیره هستند.
  • امکانات داخل آپارتمان در این پروژه­ها تکمیل بوده و نیازی ­به هزینه اضافی از سوی خریدار وجود ندارد.
  • وسایل استفاده­ شده در ساخت این برج­ها بسیار مرغوب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
  • تحویل آپارتمان بدون تأخیر بوده و درصورت عدم تعهد، سازنده مشمول جریمه خواهد شد.

اطمینان از پیش خرید در برج های شخصی ساز منطقه 22 چیتگر

پیش­از اقدام به­ پیش خرید در برج های شخصی ساز منطقه 22 چیتگر، جهت حصول اطمینان باید به نکات زیر توجه نمود:

توجه ­به سابقه ساخت ­و ­ساز شرکت مورد نظر و گفتگو با خریداران قبلی، گزینه مناسبی برای کسب اطمینان در زمان خرید است.

مراجعه ­به محل انجام پروژه و بررسی میزان پیشرفت کار زمان پرداخت اقساط سررسید، یکی دیگر از روش‌های کسب اطمینان از خرید محسوب می­شود.

مهم‌ترین نکته زمان پیشخرید ملک،  ثبت قرارداد قانونی بین خریدار و فروشنده است. در هنگام ثبت قرارداد تمامی ویژگی­های واحد مانند متراژ، طبقه، لوازم به­کار رفته و متریال آن­ها باید ذکر گردد. قیمت تمام­شده واحد باید به­طوردقیق داخل قرارداد نوشته شود. همچنین شرایط پرداخت اقساط توسط خریدار، زمان دقیق تحویل توسط سازنده و جرایم عدم تعهدات طرفین باید داخل قرارداد آورده­ شود.

قیمت برج­های شخصی­ساز چیتگر+ خرید و فروش

امروزه به­ دلیل شرایط مناسب سکونت در منطقه چیتگر بازار خرید و فروش ملک به­خصوص برج­های شخصی­ساز بسیار پر رونق گشته است. رقابت بین شرکت­های سازنده، کیفیت مصالح به­ کار رفته در ساخت و موقعیت مکانی قرارگرفتن آن­ها نسبت ­به دریاچه از عوامل تاثیرگذار برتعیین قیمت این آپارتمان­ها محسوب می­شود.

با توجه ­به موارد ذکرشده توصیه می­شود قبل از اقدام ­به پیش­خرید، ملک مورد نظر خود با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

برلیان 22 – متخصص خرید و پیش خرید در برج های شخصی ساز منطقه 22 تهران

تخصص ما

گروه مشاورین املاک برلیان با کادری مجرب و حرفه ای در حوضه پیش خرید و یا پیش فروش آپارتمان های در حال ساخت در ناحیه دریاچه چیتگر و در کل منطقه 22 شهرداری تهران ، در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد تا با ارائه مشاوره حرفه ای و البته صادقانه در خدمت شما عزیزان باشید.

معتبرترین سازنده ها با برلیان

این گروه به شما بشارت میدهد که معتبرترین و بهترین پروژه های منطقه 22 را که غالبا سازنده آنها ارتش یا سپاه میباشند ، را به مهندسی ترین شکل ممکن همراه با ارائه پیشینه یا رزومه آن شرکت یا تعاونی مسکن و همچنین بازدید میدانی از پروژه ، به شما ارائه خواهد داد .

با خیال راحت پیش خرید کنید

کافی است با مشاورین املاک برلیان تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین ها و معتبر ترین پیش خرید ها را به نسبت بودجه و البته با مرتفع کردن سطح توقع شما عزیزان ، به شما ارائه دهند.

آیا به پیش خریدهای چیتگر سند میدهند ؟

بله در صورت نداشتن مشکل سندی و خلاف و اخذ پایان کار، به همه برج ها سند خواهند داد.

توجیه اقتصادی تعاونی بیشتر است یا شخصی ؟

توجیه اقتصادی در خرید امتیاز از تعاونی های معتبر بیشتر است.

5/5 - (79 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس