پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

مروارید شهر

 

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

پیش فروش یا پیش خرید در چیتگر ، گامی بزرگ و موثر برای صاحب خانه شدن و کانون توجه سرمایه گزاری در مسکن

پیش فروش های آپارتمان مسکونی با شرایط ایده آل در بهترین نقاط منطقه 22

تلفن تماس  : 09121967794 مهندس عابدی

چرا پیش خرید کنیم ؟

پیش خرید کردن آپارتمان یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در حوضه ملک است ، که هم در تورم احتمالی ملکها در پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 سهیم خواهید بود و هم آپارتمان شما در موعد تحویل نوساز خواهد بود ، البته پیش خرید معتبر.

 

پیش فروش واحد آپارتمان در چیتگر 

 

چرا در چیتگر پیش خرید کنیم ؟ چرا پیش فروش های چیتگر ؟

دلیل اصلی این امر تعاونی ساز بودن پروژه های منطقه 22 یا همان چیتگر است . به این صورت که قیمت آپارتمان پیشخریداری شده بنا به این که توسط تعاونی در حال ساخت است ، به قیمت تمام شده و معمولا بدون ارزش افزوده تحویل شما خواهد شد.همچنین از سایر دلایل موثر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 

میزان تقاضا بالا به نسبت عرضه در پیش فروش های چیتگر :

سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 موضوعی است که اخیرا ، طی 10 سال گذشته در کانون توجه اکثر سرمایه گذاران ملکی در تهران بوده و هست که در این مقاله به دلایل افزایش تعداد سرمایه گذاران ملکی و راه های سرمایه گذاری ملکی در پروژه های معتبر منطقه 22 خواهیم پرداخت.

تاثیر جاذبه های منحصر به فرد منطقه 22 در رشد قیمت پیش فروش های چیتگر :

از جمله دلایل رشد قیمت ملک و افزایش سرمایه گذاران ملکی در منطقه 22 میتوان به دریاچه چیتگر ( شهدای خلیج فارس ) ، باغ و موزه گیاه شناسی ملی ایران ، ایرانمال یا بازار بزرگ ایران و سایر مراکز تفریحی – تجاری دیگر از قبیل رزمال و آبشار تهران و غیره پرداخت .

چشم اندازهای منحصر به فرد و دسترسی های این منطقه :

همچنین چشم انداز منحصر بفرد و دسترسی های عالی به شاهراه هایی همچون اتوبان شهید همت ( شهید خرازی ) ، اتوبان حکیم ( شهید همدانی ) و اتوبان تهران – کرج از جمله دلایل افزایش قیمت ملک در منطقه 22 و جذب حداکثر سرمایه گذاران ملکی در این منطقه میباشد.

تلفن تماس  : 09121967794 مهندس عابدی 

امکان فروش امتیاز قبل از تحویل

کسی که امتیازی را در پروژه ای از تعاونی مسکن خریداری مینماید تقریبا همیشه میتواند امتیاز خود را به غیر واگذار کند و این امر در تعاونی مسکن نیز قابل تایید و امضا خواهد بود.فقط در برخی پروژه ها بنا به سیاست کلی آن تعاونی به خصوص ، در یک بازه زمانی مشخص امکان نقل و انتقال وجود ندارد.

همین مساله فروش قبل از تحویل باعث شده که شما عزیزان بتوانید سرمایه گزاری در بازه زمانی کوتاه مدت و فروش قبل از تحویل را با بازده ای بالا تجربه کنید.

پیش خرید ارزان در دریاچه چیتگر منطقه 22

منطقه 22 معروف به چیتگر و یا همان دریاچه (!) در چند سال اخیر نشان داده که با مبالغ کم و به صورت اقساط با سرمایه گزاری کردن در پروژه های معتبر میتوان صاحبخانه شد.

پروژه هایی گوناگون با شرایط پرداخت های مختلف اعم از پیش فروش های قطعی و یا اقساطی و علی الحساب

سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 به دو صورت میباشد :

1-سرمایه گذاری از طریق خرید آپارتمان های مسکونی آماده ( و یا ملک های تجاری یا اداری )
2-پیش خرید یا خرید امتیاز از تعاونی های مسکن معتبر منطقه 22

چنانچه شما سرمایه گذار محترم فعلا قصد سکونت و یا بهره برداری از مورد معامله را ندارید ، و صرفا قصد شما سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 میباشد ، بهتر است این موضوع را با کارشناسان مسکن برلیان در میان بگذارید تا ما بهترین پیشنهادات به منظور سرمایه گذاری ملکی یا پیش خرید آپارتمان در پروژه های معتبر منطقه 22 را با شما عزیزان در میان بگذارند.چرا که به عقیده شخصی بنده ، اوج رشد و اوج قیمت آپارتمان ها در منطقه 22 پس از راه اندازی کامل مراکز تجاری و توریستی و گردشگری در منطقه 22 ( حدود 5 الی 7 سال آینده )میباشد.بدیهی است در آن زمان هرچه مورد سرمایه گذاری ملکی شما ، نوساز تر باشد ، قاعدتا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. این موضوع به این معنی است که شما با این کار میتوانید حداکثر سود را در سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22 داشته باشید.

چگونه در منطقه 22 چیتگر پیش خرید کنیم ؟

در ابتدا میبایست با ما تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان تلفنی ، پروژه هایی که با شرایط شما ( نحوه پرداخت و یا بودجه ، زمان تحویل و ….) سازگار هستند را به شما معرفی کنیم.

سپس با قرار وقت قبلی برای بازدید از پروژه و دیدن نقشه ها یا پلان پروژه ها در دفتر املاک برلیان حاضر می شوید.

سپس ضمن حضور شخص خریدار در دفتر تعاونی مسکن مربوطه ، استعلام مواردی اعم از واریزی فروشنده یا داشتن جریمه یا میزان مبلغ جریمه و در بعضی پروژه ها رتبه فروشنده را استعلام میگیریم.

حالا ضمن تنظیم مبایعه نامه بین شما و فروشنده  ، نحوه پرداخت و زمان نقل و انتقال مالکیت را مشخص میکنیم .

به منظور راهنمایی و مشاوره بیشتر و معرفی پروژه های معتبر در حال ساخت در منطقه 22 با ما تماس بگیرید

مسکن بزرگ برلیان – مرکز سرمایه گذاری ملکی در منطقه 22

تلفن همراه : 09121967794 مهندس عابدی

تخصص ما :

گروه مشاورین املاک برلیان با کادری مجرب و حرفه ای در حوضه پیش خرید و یا پیش فروش آپارتمان های در حال ساخت در ناحیه دریاچه چیتگر و در کل منطقه 22 شهرداری تهران ، در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد تا با ارائه مشاوره حرفه ای و البته صادقانه در خدمت شما عزیزان باشید.

معتبرترین سازنده ها با برلیان :

این گروه به شما بشارت میدهد که معتبرترین و بهترین پروژه های منطقه 22 را که غالبا سازنده آنها ارتش یا سپاه میباشند ، را به مهندسی ترین شکل ممکن همراه با ارائه پیشینه یا رزومه آن شرکت یا تعاونی مسکن و همچنین بازدید میدانی از پروژه ، به شما ارائه خواهد داد .

با خیال راحت پیش خرید کنید :

کافی است با مشاورین املاک برلیان تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین ها و معتبر ترین پیش خرید ها را به نسبت بودجه و البته با مرتفع کردن سطح توقع شما عزیزان ، به شما ارائه دهند.

با ما در تماس باشید

4.6/5 - (5 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس