خرید و فروش آپارتمان در منطقه 22

خرید و فروش آپارتمان در منطقه 22

همانطور که میدانیم منطقه 22 آخرین منطقه از مناطق 22 گانه تهران بزرگ میباشد که این منطقه جدا از مناطق دیگر منطقه خاص و رو به پیشرفت به دلیل موقعیت های سرمایه گذاری و خرید و فروش آپارتمان در منطقه 22 و جاذبه های گردشگری میباشد که به آنها اشاره خواهد شد.

وسعت و موقعیت جغرافیایی منطقه :

وسعت منطقه 22 از شرق به بوستان جوانمردان ورودخانه کن متصل است و از غرب از به بزرگراه تهران کرج وگرم دره متصل میباشد،این منطقه به دلیل شمال غربی ترین نقطه ی تهران و نزدیک بودن به شهریار از آب و هوای خوبی برخوردار میباشد.

جاذبه ها ، از اصلی ترین علل رشد :

از جاذبه های گردشگری منطقه 22 میتوان به مهم ترین آن دریاچه خلیج فارس ( دریاچه چیتگر ) ، بوستان جوانمردان ، آبشار تهران اشاره کرد که جاذبه های زیادی را در خود جای داده است همچنان میتوان به مجموعه ورزشی آزادی ، بوستان لتمان کن ، پارک جنگلی چیتگر ، بزرگترین شهربازی خاورمیانه شهربازی هزارو یک شهر و مراکز خرید چون ایران مال، تهران مال و مرکز خرید طوبی اشاره داشت که این منطقه را امستثنا از دیگر مناطق تهران میکند.

محله های اصلی منطقه 22 :

محله های این منطقه شهرک چشمه ، دهکده المپیک ، زیبا دشت ، شهرک گلستان ( شهرک راه آهن ) ، محله دریاچه ، شهرک شهید باقری ، شهرک نمونه و آبشار ، شهرک چیتگر ، شهرک سرو آزاد ، شهرک دانشگاه شریف ، شهرک الهیه غرب و مروارید شهر تشکیل شده که جمعیت زیادی را در خود جای داده است هر یک از این محله ها از واحدها و قیمت های مختلفی دارد.

منطقه 22 به دلیل روند رشد چشمگیر فیزیکی و امکانات خدماتی رفاهی و گردشگری که داشته سیر جمعت زیادی را برای خرید ملک در این منطقه به سمت خود کشانده است.

قیمت واحد در منطقه 22 بر چه اساس شکل میگیرد ؟

قیمت واحد های منطقه 22 بر اساس موقعیت مکانی به عنوان مثال نزدیک دریاچه بودن یا داخل شهرک راه آهن بودن یا لوکس بودن برج و غیره… ،جهت واحد ، طبقه ، پیشرفت منطقه و تورم شکل میگیرد.

چرا خرید و فروش آپارتمان در منطقه 22 ؟

منطقه 22 به دلیل وسعت و روند پیشرفت منطقه ای و سازه های لوکس و پروژه های تفریحی ، تجاری اداری مانند ایران مال، تهران مال و رزمال و… در آینده ای نچندان دور جمعیت زیادی را به سمت خود میکشاند که این عامل چشمه ی کوچکی از هجوم خریداران در این منطقه است.دیگر عامل خرید در این منطقه وجود آب و هوای پاک به دلیل فضای سبز پارک جنگلی چیتگر و دریاچه خلیج فارس و سازه های عظیم و لوکس میباشد.

چرا گروه برلیان ؟

گروه مشاورین برلیان با کادری مجرب و حرفیه ای با تجربه 15 ساله و شناخت کامل در منطقه میتوانند شما خریداران و فروشندگان عزیز را برای خرید و فروش در منطقه 22 یاری نمایند.

5/5 - (11 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس