فروش مغازه در برج های نزاجا پهنه C

تجاری های برج های نزاجا در پهنه C شهرک چیتگر

همانطور که در مقاله ای به خصوص، در مورد برج های چهارگانه نزاجا گفته شد، این پروژه که در پهنه C واقع شده دارای 4 برج میباشد که هر برج شامل 462 واحد مسکونی میباشد.جهت آشنایی با تجاری ها یا مغازه های این پروژه عظیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

موقعیت تجاری یا مغازه های پروژه اداره مهندسی نزاجا پهنه C

جنب ورودی هر برج (طبقه همکف) به همت و غیرت هیات مدیره تعاونی و مسئولین و مهندسین گرانقدر و محترم ، چند باب تجاری یا مغازه در طبقه همکف هر یک از برج ها احداث گردیده است که جهت رفع و رجوع بخشی از هزینه های این ابر پروژه و رفاه ساکنین محترم قرار به واگذاری گردیده است.

مقرر است به یاری حق، به زودی طرحی مبنی بر تعیین اصناف با در نظر گرفتن اولویت رفاه ساکنین مبنی بر نیاز های اولیه ایشان (هایپر مارکت ، کافه نان ، رستوران و …) البته با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات مربوطه، صورت پذیرد.

همچنین پیشبینی میشود بنا به فاصله خیلی کم این برج ها تا مرکز تجاری ایرانمال ، پس از راه اندازی کامل تبدیل به مقصد خرید از خارج از مجموعه خواهد شد.

متراژ مغازه ها

متراژ مغازه یا تجاری های یاد شده از حدود 70 متر تا 270 متر میباشد که علاقمندان به سرمایه گذاری یا خرید تجاری در پروژه نزاجا میتوانند جهت بازدید با ما تماس حاصل فرمایند.

نحوه خرید مغازه در برج های نارنج پهنه C پروژه نزاجا

خرید تجاری های مربوطه به صورت مستقیم از تعاونی صورت میپذرید و برلیان 22 مفتخر است به عنوان نماینده رسمی در انجام این مهم در خدمت شما عزیزان باشد.

با ما در تماس باشید.

5/5 - (3 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس