برج های مسکونی دانشگاه تهران
دسترسی سریع

مشخصات کلی برج های مسکونی دانشگاه تهران :

برج های مسکونی دانشگاه تهران از برج هایی است که در منطقه ۲۲ واقع در شهرک راه آهن ( شهرک گلستان غربی ) در سالهای ۱۳۹۱ ۴ بلوک آن تحویل شده و ۱۳۹۷ تحویل ۳ بلوک آن تحویل اعضا داده شده است.مجتمع دانشگاه تهران توسط تعاونی مسکن شماره2 دانشگاه تهران ساخته شده است.

برج های این مجتمع در قالب برج هایی با تعداد طبقات 8 الی 10 طبقه ساخته شده اند که در هر طبقه 4 واحد، در 4 گوشه ساختمان، تعریف شده است. متراژ این واحد ها از 90 تا 110 متر به صورت دو خواب می باشد. لازم به ذکر است که در یکی از بلوک های این مجتمع مسکونی، واحد هایی با متراژ های 133 متری سه خواب نیز، وجود دارد.

موقعیت مکانی مجتمع دانشگاه تهران :

مجتمع دانشگاه تهران واقع در بلوار امیرکبیر و بلوار اقاقیا  که هر کدام از بلوارهای اصلی شهرک راه آهن ( شهرک گلستان غربی ) محسوب می شوند قرار گرفته است و در همجواری مجتمع مسکونی پارسیان که یکی از مجتمع های مسکونی پرطرفدار در شهرک گلستان است، می باشد.

خصوصیات و دسترسی های مجتمع دانشگاه تهران:

این مجتمع مسکونی یکی از مجتمع های مسکونی  ایده آل در منطقه 22محسوب می شود، از آن جهت که در بلوار های اصلی شهرک راه آهن ( شهرک گلستان غربی ) قرار گرفته است و دسترسی به تمامی امکانات تجاری و تفریحی اعم از : دسترسی به مرکز خرید بام لند،بازار روز میوه و تره بار،مرکز خرید تهران مال و … را برای ساکنین ممکن می سازد و بی شک این موضوع مزیتی است که نمی توان از آن چشم پوشید.
مجتمع مسکونی دانشگاه تهران دارای نگهبانی 24 ساعته و درب ورودی است که رفاه و امنیت ساکنین را تامین می کند. هم چنین، این برج ها، علاوه بر خیابان کشی که در محوطه برای پارکینگ مهمان انجام شده است، دارای پارکینگ مهمان حفاظت شده نیز هست که امکان اجاره این پارکینگ های اضافه را، به ساکنین می دهد.
تمام واحد های این مجتمع مسکونی داری دو بالکن که یکی در آشپزخانه واحد و یکی در اتاق خواب  است، وجود دارد. هم چنین، تمامی بلوک ها داری سرایداری می باشند.لازم به ذکر است در هر برج دو لاین آسانسور پارکینگ و انباری نیز وجود دارد.

دسترسی های مجتمع مسکونی دانشگاه تهران:

همانطور که گفته شد این، این مجتمع مسکونی در یکی از اصلی ترین بلوار های شهرک گلستان واقع شده است و دسترسی آسان به تمامی امکانات شهری دارد. هم چنین دسترسی به میدان ساحل و مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر و دسترسی به پارک جنگلی چیتگر، دسترسی به بزرگراه ها،بزرگراه شهید خرازی شهید حکیم و آزادگان،نیاز های تفریحی و عبور مروری ساکنین را تامین خواهد کرد.

اگرچه ایستگاه مترو چیتگر در همجواری یا نزدیکی مجتمع مسکونی دانشگاه تهران نیست ولی فاصله ده دقیقه ای تا این ایستگاه، امکان استفاده از این وسیله حمل و نقل عمومی را برای ساکنین ممکن کرده است.

مشخصات فنی برج های تعاونی ساز دانشگاه تهران:

سازه این برج ها از اسکلت فلزی است و نمای آن ها را سیمان پلاستر رنگی و پنجره های دوجداره تشکیل داده است. آنتن این برج ها به صورت مرکزی است؛
گرمایش بلوک های این مجتمع مسکونی، از طریق پکیج و رادیاتور است، و سرمایش به صورت کولرآبی، طراحی شده است.

همچنین ، شما همراهان عزیز میتوانید همواره اطلاعات بروز از وضعیت و قیمت پروژه ها را از کارشناسان مسکن برلیان جویا باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس