پهنه A شهرک چیتگر

دسترسی سریع

پهنه A شهرک چیتگر

پهنه A از جمله پهنه های بزرگ شهرک چیتگر میباشد که ساخت و تکمیل آن به نسبت بقیه پهنه های این شهرک عظیم زودتر آغاز شده به طوری که امروزه بخشی از برج های آن تحویل و الباقی در شرف تحویل به مالکین محترم میباشد.برای آشنایی و کسب اطلاعات کامل از این پهنه با ما همراه باشید…

بلوک ها در پهنه A شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا با نام های پامچال و ارکیده مشخص میشوند.این پهنه از جمله پهنه‌های بسیار معروف در شهرک چیتگر محسوب می‌شود. کلیه پروژه‌های آماده شده در پهنه بوستان در موعد مقرر تحویل مشتریان گردیده است. همچنین باید اشاره کرد که پروژه‌های فوق دارای کلیه امتیازات از جمله گاز، برق، آب، خط اینترنت و تلفن به صورت مجزا هستند. از برج‌های شاخص در این پهنه می‌توان به برج‌های ارکیده و پامچال اشاره کرد. برج ارکیده ماکزیمم متشکل از ۲۷ طبقه بوده که چشم‌اندازهای آن به پارک جنگلی چیتگر، دریاچه چیتگر و باغ گیاه‌شناسی مشرف است. 

برج پامچال در مقایسه با برج ارکیده از کیفیت ساخت و نمای بهتری برخوردار هستند که در واقع این امر دلیل قیمت بالاتر واحدهای این برج است. علاوه بر برج‌های ارکیده و پامچال دو برج با عنوان خلبانان و همچنین برج سازمان قضایی نیز در پهنه A چیتگر وجود دارد. برج خلبانان به نسبت به سایر بلوک‌ها نوسازتر بوده و به همین دلیل بسیار مورد توجه به سرمایه گذاران قرار گرفته است.

سازنده پهنه A شهرک چیتگر 

همانند سایر پهنه های شهرک چیتگر ، این پهنه نیز توسط بنیاد تعاون ارتش ساخت و یا در حال ساخت است.همچنین بتاجا جهت تسریع در امر تکمیل و به بهره برداری رساندن این شهرک ، با پیمانکاران گوناگون و اغلب درجه یا گرید 1 همکاری مینماید.

موقعیت مکانی

پهنه A شهرک چیتگر پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و بسیار خوش آب و هوا  است.

دریاچه چیتگر در ضلع شرقی پروژه ، باغ ملی گیاهشناسی ایران در ضلع جنوبی و آبشار تهران در ضلع شمال شرقی شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا قرار گرفته است.

دسترسی ها به مراکز تفریحی منطقه

موقعیت بی نظیر پهنه A نسبت به اتوبان های حکیم و همت که در دو ضلع شمال و جنوب پروژه قرار دارند ، دسترسی چند قدمی به جنگل چیتگر ، فاصله ی ۵۰۰ متری تا دریاچه چیتگر ، دسترسی بسیار آسان به پایانه  تاکسیرانی و اتوبوسرانی و همچنین نزدیکی ایستگاه مترو به شهرک مسکونی چیتگر یا شهرک امام رضا شرایط زندگی را برای ساکنین این شهرک بسیار آسان کرده است.

 دسترسی ها به حمل و نقل عمومی

پهنه A چیتگر یا پهنه بوستان ،  از دسترسی فوق العاده ای به حمل و نقل عمومی برخوردار است که به طبع ، بنا به اینکه در حال ساخت و ساز میباشد ، دسترسی های بهتری نیز در آینده خواهد داشت.

ایستگاه مترو نزدیک پهنه بوستان یا A 

 در حال حاضر رفت و آمد از طریق مترو ایرانخودرو مقدور است ولی باید در نظر داشت در آینده نه چندان دور ایستگاه مترو ایرانمال که فاصله خیلی کمی از این پهنه دارد تاسیس خواهد شد.

چشم انداز یا ویو 

بنا به موقعیت جغرافیایی خاص ، این پهنه  دارای چشم انداز به دریاچه و جنگل و کوهستان و ایرانمال میباشد.

ویو به دریاچه از پهنه A 

آپارتمان های شرقی علی الخصوص در طبقات بالا دارای چشم انداز به دریاچه هستند. 

چشم انداز به جنگل از پهنه A   

 اغلب آپارتمان های جنوبی در این پهنه دارای چشم انداز یا ویو به پارک جنگلی چیتگر یا باغ ملی گیاه شناسی ایران هستند.
 

چشم انداز به ایرانمال

این پهنه در  جنوبغرب ایرانمال واقع شده است که همین امر باعث شده آپارتمان های شمالی و مخصوصا شمال شرقی در پهنه  A  به آبنمای موزیکال  چشم اندازی گاها بدون مشرف و ابدی داشته باشند.

 ویو کوهستان از پهنه بوستان 

معمولا آپارتمان های شمالی و یا شمالشرقی پهنه بوستان دارای چشم انداز اغلب بدون مشرف به ایرانمال هستند.همچنین این پهنه در فاصله خیلی کم از ایرانمال واقع شده است.

زمان تحویل پهنه A یا بوستان

تعدادی از بلوک های این پهنه تحویل اعضا گردیده است و تعداد محدودی از بلوک ها در مراحل پایانی کار میباشد که نهایتا تا اواسط سال ۹۹ تحویل اعضا میگردد.

تحویل بموقع تعدادی از بلوکها در پهنه A شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا نشان دهنده حسن انجام کار تعاونیهای ارتش در این شهرک می باشد که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ موعد تحویل ، کارنامه خوبی از خود بجا گذاشتند ؛ همین امر باعث شده که شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا محبوبیت خاصی در بین پروژه های پیش فروش در  منطقه  ۲۲ داشته باشد.

متراژ آپارتمان های پهنه A شهرک چیتگر 

متراژ های واحدهای پهنه A شهرک چیتگر یا امام رضا عموما از 62 تا 150 متر هستند .

سازنده یا مجری پهنه A یا بوستان  

ساخت پهنه A شهرک چیتگر توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران) انجام میگردد. 

قیمت آپارتمان های پهنه A یا بوستان

با توجه به نوسانات بازار مسکن ، قیمت واحد ها متغیر میباشد ؛ جهت استعلام بروز قیمت واحد های برج مسکونی پامچال و ارکیده با ما تماس بگیرید .

همچنین شما میتوانید از طریق کلیک روی اینجا قیمت ها را کارشناسی کنید !

وجه تمایز پهنه A

از جمله وجه‌تمایزهای پهنه A شهرک چیتگر نسبت به سایر پهنه‌ها، کوچک و نقلی بودن واحدهای آن است. به طوری‌که اغلب سرمایه‌گذارانی که قصد خرید واحدهای کوچک و جمع‌وجور را دارند توصیه می‌شود واحد خود را از این پهنه انتخاب و خریداری کنند. البته واحدهایی با متراژ بالا نیز در برج‌های پهنه A وجود دارند که تعداد آن‌ها در مقایسه با واحدهای متراژ پایین کمتر است. 

امکانات برج های پهنه A

از امکانات برج‌های مسکونی فوق می‌توان به سیستم دوربین مداربسته و مانیتورینگ، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، سیستم اعلام و اطفاء حریق، دیوارهای مجهز به عایق صوتی، سالن اجتماعات ورزشی و لابی اشاره کرد. همچنین محوطه بیرونی برج‌ها دارای فضای سبز اختصاصی گسترده و بسیار زیبا است. سازه‌های استفاده شده برای ساخت برج‌های پامچال و ارکیده از اسکلت فلزی بسیار مقاومی تهیه شده‌اند که باتوجه به این امر مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر زلزله دارند. 

سازه ی ساختمان های شهرک  

این پهنه اسکلت فلزی بوده که با اتصال پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند و به علت سبکی سازه و استفاده از پانل های آماده شرکت کناف ایران مقاومت بسیار بالایی را در  برابر زلزله از خود نشان میدهد .

نما و سایر امکانات پهنه بوستان

نمای شکیل و زیبا ، محوطه ی دنج و بینظیر که جدا از مسیر سواره رو است ، لابی شیک و مجلل و سالن های اجتماعات و ورزشی از محاسن این پروژه است .

برلیان  ، املاک متخصص پهنه A

5/5 - (6 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس