پروژه بقیه الله ۵
دسترسی سریع

پروژه بقیه الله ۵

ضمن تشکر بابت همراهی شما با برلیان ، پروژه جدید تعاونی مسکن اریکه پارسیان با نام بقیه الله ۵ یا ونوس هوملند در اسفند ماه 1401 به پیوست خرید زمین ، عضو گیری یا پذیره نویسی خود را آغاز نمود که در کمتر از 48 ساعت تمام شد.

اگر به دنبال پیش خرید معتبر و ایده آل در منطقه 22 ، از سازنده ای معتبر و با تجربه هستید ، با ما همراه باشید تا با پروژه بقیه الله بیشتر آشنا شوید.

اعتبار سازنده پروژه بقیه الله ۵

تعاونی مسکن اریکه پارسیان از با سابقه ترین تعاونی مسکن های منطقه 22 میباشد به طوری که تا به حال چندین برج را احداث و یا اتمام گردانیده است.گوشه ای از افتخارات این تعاونی نامی را در وبسایت املاک برلیان با شما به اشتراک گذاشته ایم که شما عزیزان میتوانید از طریق کلیک بر روی دکمه های زیر آن ها مطالعه نمایید.

 

قیمت تراکم و زمین خریداری شده

قیمت تراکم و زمین پروژه بقیه الله بنا به تیپ متراژهای مختلف و مرغوبیت آنها متغیر است.این مبلغ از متری 15.900.000 الی 17.900.000 متغیر است.

پیشرفت فیزیکی یا مرحله کاری پروژه 

این پروژه گودبرداری شده و با جواز یا پروانه فعال خریداری شده است و گمان میرود با توجه به عملکرد تعاونی سازنده در گذشته ، پروژه بقیه الله 5 در زمان مقرر یا حتی زودتر تحویل مالکین گردد.

 

تیپ متراژ امتیازهای پروژه

این پروژه دارای واحد های دو خوابه به متراژهای 105 ، 112 ، 115 ، 119 و سه خوابه به متراژ 138 متر مربع میباشد.

مبالغ واریزی و جدول اقساط

در زمان پذیره نویسی ، تمامی اعضا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت خرید زمین به تعاونی پرداخته اند که طبق جدول پس از پرداخت الباقی ثمن خرید زمین در زمان مقرر ، این پروژه وارد مرحله ساخت خواهد شد.بدیهی است در صورت عدم پرداخت هر یک از مبالغ در زمان سر رسید احتمال کسب امتیاز منفی یا حذف از پروژه دور از انتظار نیست.

پلان نقشه داخلی بقیه الله ۵

 طبق پلان نقشه مشخص است تمامی آپارتمان های پروژه بقیه الله ۵ دارای مزایا و محاسن خاص خودشان هستند و تقریبا از لحاظ مرغوبیت همگی در یک سطح حدودی قرار دارند یا به نوعی بنا به سلیقه افراد مرغوبیت پیدا میکنند.این برج در هر طبقه دو آپارتمان سه خوابه و هفت آپارتمان دو خوابه که اغلب خوش نقشه هستند دارد.

امکانات  برج بقیه الله ۵

  • پارکینگ اختصاصی
  • سیستم شوتینگ زباله
  • انباری اختصاصی برای هر واحد
  • سالن اجتماعات بزرگ و چند منظوره
  • سیستم اعلان و اطفاء حریق
  • سالن بازی کودکان
  • سالن ورزشی
  • دارای چیلر مرکزی

موقعیت مکانی پروژه بقیه الله ۵

 

 این پروژه در محله اردستانی ، حد فاصل اتوبان حکیم و تهران – کرج ، بلوار دانش غربی قرار گرفته است که به نظر نویسنده از جمله محله های رو به رشد و آینده دار منطقه 22 و البته فوق العاده ایده آل برای سکونت خواهد بود.

قیمت امتیاز بقیه الله ۵

 همانطور که در ابتدای همین مطلب خدمت شما کاربران عزیز برلیان عرض شد ، عضوگیری امتیاز های پروژه بقیه الله ۵ خیلی زود تمام شد و بنا به قیمت تراکم خریداری شده و همچنین رزومه مثبت سازنده در امر ساخت و ساز ، تعدادی بسیار کمی از مالکین این پروژه معمولا حاضر به واگذاری امتیاز خود میشوند.لذا بهتر است در صورت جدیت برای خرید امتیاز این پروژه با کارشناسان املاک برلیان تماس حاصل فرمایید.

همچنین شایان ذکر است مساله متراژ و ضریب مرغوبیت واحدهای پروژه بقیه الله ۵ و وضعیت بازار عرضه و تقاضا روی قیمت امتیاز این پروژه تاثیرگذار  میباشد.

قیمت امتیاز بقیه الله ۵ در پایان سال 1401

بین 900.000.000 الی 1.300.000.000 تومان 

دسترسی بقیه الله ۵

 بنا به موقعیت منحصر به فرد پروژه ، بقیه الله 5 دارای دسترسی های فوق العاده ای به حمل و نقل عمومی و اتوبان های اصلی غرب تهران میباشد.

دسترسی به حمل و نقل عمومی

این پروژه در فاصله کمتر از 200 متری مترو قرار دارد به طوری که میتوان در کمتر از 5 دقیقه پیاده روی به مترو وردآورد رسید.همچنین چندین ایستگاه اتوبوس در نزدیکی این برج قرار گرفته است.

دسترسی به اتوبان

این پروژه در بلوار اردستانی قرار گرفته که از همین طریق دسترسی فوق العاده ای به اتوبان های همت ، حکیم ، تهران – کرج و لشگری دارد.

دسترسی به مراکز تفریحی – تجاری

پروژه بقیه الله 5 از لحاظ فاصله هوایی کمتر از 1 کیلومتر تا ایرانمال و 2 کیلومتر تا دریاچه شهدای خلیج فارس فاصله دارد که به راحتی از طریق اتوبان های حکیم و همت میتوان در کمتر از 5 دقیقه به آنها رسید.همچنین هایپرمی ، میادین میوه و تره بار ، نانوایی و سایر امکانات رفاهی و تجاری همگی در نزدیکی پروژه قرار دارند.

نحوه خرید و فروش پروژه بقیه الله ۵

تیپ متراژها در زمان پذیره نویسی مشخص شده که از محاسن پروژه بقیه الله 5 میباشد.شما خریداران عزیز میتوانید ضمن مطالعه پلان پروژه بقیه الله 5 و سلیقه شخصی خود پلان مورد نظر را انتخاب نمایید.سپس فی مابین خریدار و فروشنده یک مبایعه نامه تنظیم که در آن نحوه پرداخت و تاریخ نقل و انتقال در دفتر تعاونی مشخص میشود که به طبع پس از تسویه حساب طی چک بانکی در دفتر تعاونی ، امتیاز فوق الذکر به نام خریدار منتقل خواهد شد.

کلام آخر

خرید امتیاز های پروژه های اریکه پارسیان اللخصوص این پروژه در این بازه زمانی بنا به حداقلی بودن مبلغ مورد نیاز برای ورود ، میتواند از جمله بهترین انتخاب های پیش خرید شما عزیزان باشد.با ما همراه باشید…

سازنده برج بقیه الله 5 کیست؟

تعاونی مسکن نامی اریکه پارسیان

پروژه بقیه الله ۵ در کدام محله واقع شده؟

در محله اردستانی منطقه ۲۲ تهران

4.9/5 - (15 امتیاز)
خانهواتساپپیامکتماس